شیوع کروناویروس: توقف تغذیه ما برنج جدا شده بیماران دیابتی بگویید Worli را Podar بیمارستان

شیوع کروناویروس: توقف تغذیه ما برنج جدا شده بیماران دیابتی بگویید Worli را Podar بیمارستان – اخبار

به روز شده: May 04, 2020, 07:36 IST | Vishal سینگ | بمبئی

در مجموع 108 نفر بستری در بیمارستان جداسازی بخش در روز سه شنبه

Doctors wearing Personal Protective Equipment (PPE) come out of Worli Koliwada. Pic/ Bipin Kokate

پزشکان پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بیرون آمدن از Worli Koliwada. عکس/ Bipin Kokate

دیابتی ساکنان Worli Koliwada بستری M A Podar بیمارستان در این نزدیکی هست شکایت کرده اند که این بیمارستان خدمت برنج برای هر دو وعده های غذایی قرار دادن بیماران دیابتی
در معرض خطر است.

در مجموع 108 نفر بستری در بیمارستان جداسازی بخش در روز سه شنبه. برخی از آنها در بيماران مبتلا به ديابت و مانند آنها صرفنظر شام متشکل از برنج در روز پنج شنبه.

35 سال نگه داشته و در انزوا بخش گفت: mid-day, “BMC نگه داشته است ما در اینجا گفت که آنها می خواهند برای محافظت از سلامت ما اما من دیابتی. من داده بودن دال برنج برای هر دو وعده های غذایی. این ممکن است افزایش سطح قند. اگر من را به پزشکی من, من هنوز هم می ترسم در مورد چگونگی این تاثیر می گذارد من سطح قند و سیستم ایمنی بدن است.”

یکی دیگر از 49 ساله دیابت گفت: بیماران دیابتی باید از خوردن برنج. پنج شنبه شب من تا به حال فقط نیمی از وعده غذایی خدمت کرده است به طوری که من می تواند من را دارو. آنها باید برخی از ترتیبات برای بیماران مانند ما. آیا خوردن برنج از وعده های غذایی دو بار در روز ؟ آن را خوب است برای سلامتی ما.”

محلی corporator Hemangi Worlikar گفت که او صحبت کرده و به کارکنان بیمارستان و بیماران دیابتی. “ما در حال تلاش برای به دست آوردن آنها chapattis به جای برنج,” او گفت:.

توضیح داد که چرا بیماران مبتلا به دیابت باید از خوردن برنج سرپرست سنت جورج بیمارستان دکتر Madhukar Gaikwad گفت: اواسط روز “برنج حاوی کربوهیدرات است که باعث سطح قند را افزایش دهد. به همین دلیل است که بیماران دیابتی باید از آن اجتناب کنند.”

از 108 مردم در معرض خطر تماس از 10 ساکنان Worli Koliwada که تست مثبت برای کوروناویروس.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de