شیوع کروناویروس: دولت حمل و نقل MSRTC اتوبوس سفر 4,600 متر به غرب بنگال به رها کردن مهاجران

شیوع کروناویروس: دولت حمل و نقل MSRTC اتوبوس سفر 4,600 متر به غرب بنگال به رها کردن مهاجران – اخبار

به روز شده: مه 24, 2020, 09:51 IST | راجندرا B Aklekar |

یک MSRTC رسمی گفت: پرداخت Rs 1,93,925 دریافت شد با اتوبوس انبار به عنوان بخشی از توافق از منطقه جمع آوری و پس از آن اتوبوس چیده شده بود

The MSRTC bus dropped 24 migrant labourers stuck in the district to their hometown

این MSRTC اتوبوس کاهش یافته است 24 کارگران مهاجر در این منطقه به شهر خود

در 2,300 متر در یک جهت و 4,600 متر در عوض یک ایالت ماهاراشترا شرکت حمل و نقل جاده (MSRTC) اتوبوس از اتوبوس سترا انبار تبدیل شده است برای اولین بار حمل و نقل عمومی اتوبوس در کشور به سفر یک فاصله طولانی تمام راه را به نادیا در بنگال غربی در امتداد مرز بنگلادش به افت 24 مهاجران از منطقه است.

MSRTC مقامات گفت که اتوبوس رفتگان در 15 مه در حدود 7 ساعت و حمل شده است 24 کارگران مهاجر در این منطقه به زادگاه خود را. پس از آن موفقیت یک اتوبوس دیگر مجموعه ای از بنگال غربی شب گذشته.

Shekhar Channe که نگه داشتن هزینه های اضافی به عنوان MSRTC مدیر عامل و نایب رئیس گفت که MSRTC آغاز عملیات اتوبوس به نفع مهاجران و در 10 روز گذشته آن را حمل و نقل مورد 2,01,988 کارگران مهاجر در 1,5367 اتوبوس.

MSRTC-Bus-Migrants
MSRTC نیز مرتب اتوبوس به تامیل نادو, Rajasthan, Telangana و Madhya Pradesh در میان کشورهای دیگر

یک MSRTC رسمی گفت: پرداخت Rs 1,93,925 دریافت شد با اتوبوس انبار به عنوان بخشی از توافق از منطقه جمع آوری و پس از آن اتوبوس چیده شده بود و اتوبوس پوشش چنین مقدار زیادی از راه دور بوده است به اندازه کافی مجهز شده است.

MSRTC را سترا بخشی کنترل ساغر Palsule گفت: اواسط روز که اتوبوس رسید با خیال راحت و پس از رها کردن 24 مهاجران را از سر گرفته است و سفر بازگشت.

“این خواهد بود که برای اولین بار در تاریخ شرکت که با اتوبوس سفر کرده است. وجود دارد هیچ اشکالات در راه است. ما تا به حال مرتب دو مجموعه از رانندگان به طوری که یکی می تواند استراحت در حالی که یکی دیگر طول می کشد چرخ. در واقع یک اتوبوس در حال حاضر در سمت چپ برای غرب بنگال به یک مکان به نام Malda,” او اضافه شده است.

“این MSRTC نیز مرتب اتوبوس به تامیل نادو با 23 مهاجران Rajashthan با 22 مهاجران گلبرگه در کارناتاکا, Madhya Pradesh و حیدرآباد در Telangana پس از 7 مه” سترا منطقه افسر اطلاعات Yuvraj V Patil گفت.

در میان این همه اتوبوس, اتوبوس شده اند که رفتن به غرب بنگال تا کنون پوشش حداکثر فاصله.

MSRTC اتوبوس در حال حاضر نیز ورق پلاستیکی برای محافظت از راننده آن کابین به صورت کامل تفکیک حوزه عمومی و رانندگی کارکنان مناطق. با چنین سپر MSRTC ممکن است قادر به ارائه ایمنی اضافی برای آن رانندگی کارکنان علاوه بر ارائه ایمنی ماسک و sanitisers!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im