شیوع کروناویروس: دولت بی جی پی برای کمک به, برای کمک به نیازمندان

شیوع کروناویروس: دولت بی جی پی برای کمک به, برای کمک به نیازمندان – اخبار

انتشار: Mar 27, 2020, 09:52 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

در BJP’s موازی مدیریت بحران, طرح, غذا, دارو برای نیازمندان و کمک های مالی به روزانه شرط و خدمات آمبولانس در میان چیزهای دیگر

این ماهاراشترا BJP واحد راه اندازی موازی مدیریت بحران برنامه ریزی برای کار در پشت سر هم با دولت در امور اجرایی در طول Covid-19 بحران بهداشتی. در جلسه برگزار شده در پنجشنبه CM سابق و رهبر اپوزیسیون در مجلس Devendra Fadnavis و BJP ملی مشترک وزیر V Satish دستورالعمل به حزب کارگران برای اجرای این طرح بلافاصله.

ایده این است برای رسیدن به مردم نیازمند با کمک مواد در درب خانه خود. تمام منطقه واحد شده اند طناب به اطمینان حاصل شود که گرسنه غذا و بیمار دریافت دارو و بهداشت و درمان. حزب باید یک خط تلفن اختصاص داده شده در هر منطقه.

آن مورد بحث در جلسه روز گذشته که بی جی پی خواهد اطمینان حاصل شود که بیمارانی که از بیمارستان گرفته شده که وسایل نقلیه در دسترس نیست و مواد غذایی ارائه شده به آنها را به همراه خود پرداختند. مردم داده خواهد شد و کمک های پزشکی و آمبولانس که در آن خصوصی OPDs و درمانگاه ها بسته شده است. رهبران حزب نیز کمک به ارائه دهندگان خدمات ضروری در حمل و نقل عبور از سازمان های دولتی. شهروندان ارشد می توان به کمک گرفتن روزانه خود دارو. افرادی که نیاز به دوره دیالیز و شیمی درمانی خواهد بود گرفته شده به بیمارستان.

جیره غذایی به نیازمندان

رهبران حزب نیز تصمیم گرفت که آنها را نگه داشتن یک برگه در دولت ساز و کاری است که انتظار می رود به ارائه رایگان جیره به عنوان در هر ساعت نارندرا مودی اعلام روز پنج شنبه. علاوه بر این حزب خود را به مردم نیازمند 20 روز جیره. مرکزی آشپزخانه می تواند تنظیم شود تا برای ارائه مواد غذایی بسته است.

دولت کارکنان پلیس و پزشکی کارکنان 24×7 خواهد بود با توجه به مراقبت های پزشکی و تست های خود را انجام خواهد شد. محافظت از کارگران بهداشت و درمان می تواند مراقبت از. داخلی کارگران بیش از حد خواهد بود کمک کرد.

حزب داوطلبان همچنین برنامه ریزی برای اطمینان اجتماعی فاصله در سوپر مارکت ها و مغازه ها و جلوگیری از سیاه-بازاریابی کالاهای ضروری با گزارش آنها را به پلیس. مهاجرت نیروی کار خواهد بود ارائه مسکن/امکانات شبانه روزی و متقاعد به ترک مکان های که در آن آنها قرار داده است.

کمک های مالی

بی جی پی نیز اطمینان حاصل شود که کارفرمایان پرداخت کارگران حداقل دستمزد برای مستند دوره است. و که در آن کارفرمایان نیست از نظر مالی صدا و حزب خواهد طناب در خیر به ترتیب برای کمک مالی به روزانه شرط.

رهبران حزب خواهد هماهنگ با همتایان خود در کشورهای دیگر برای اطمینان از خوب بودن از بازدید کنندگان از ماهاراشترا که رشته وجود دارد به دلیل عدم سفر تنظیم.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im