شیوع کروناویروس: به زودی ترتیبات صندلی در بهترین مغازه ها باز شود در روز متناوب

شیوع کروناویروس: به زودی ترتیبات صندلی در بهترین مغازه ها باز شود در روز متناوب – اخبار

به روز شده: Apr 18, 2020, 22:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حال حاضر ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد COVID-19 نفر در کشور در 43 با بمبئی و پونا و پیمپری- – چینچواد گزارش یک مورد در هر پنج شنبه

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

با افزایش تعداد مثبت Coronavirus موارد در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray دستور داده است تا یک سری از اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله در حمل و نقل عمومی و بازار مناطق.

در حال حاضر ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد COVID-19 نفر در کشور در 43 با بمبئی و پونا و پیمپری- – چینچواد گزارش یک مورد در هر پنج شنبه.

یک دایره توسط دولت خوانده شده است که دولت معرفی خواهد شد تنظیم صندلی در بهترین اتوبوس ها و همچنین معرفی اتوبوس مدرسه به اجرا در مسیرهای روزمره به منظور کاهش جمعیت است.

ماهاراشترا سانتی متر خواسته است سازمان حمل و نقل مانند مترو و اتوبوس و راه آهن را امتحان کنید و اجرا کنید و در 50 درصد ظرفیت مسافر. راه آهن باید روشن گفت: این به معنی محدود کردن جمعیت خاص در یک محفظه و نه محدود کردن خدمات است.

در حالی که بهترین کارگردانی شده است نه به حمل standee مسافر در صورت نیاز می توانید آنها را تهیه و مدرسه و اتوبوس های دیگر اگر اتوبوس اضافی مورد نیاز است.

مترو بمبئی سخنگو گفت که آنها را به طور کامل همکاری با دولت بخشنامه و کار درآمده است.

غربی راه آهن رئیس روابط عمومی افسر Ravinder Bhakar گفت: “ماهاراشترا تصمیم دولت در بستن به دفاتر در حال حاضر منجر به کاهش قابل توجهی در جمعیت و با بیشتر خاموش شدن ناگهانی اعلام کرد این جمعیت را رها نکنید. ما درخواست تجدید نظر به مسافران به حفظ و اجتماعی فاصله به طور داوطلبانه.”

در ضمن آهن مرکزی رئیس روابط عمومی افسر شیواجی Sutar گفت: “CR است در نظر گرفتن تمام اقدامات برای کاهش جمعیت در مربیان است. کمپین آگاهی – اطلاعیه و پوستر و ویدئو کلیپ ها و افزایش PF کرایه نظارت از طریق دوربین مدار بسته وینیل کاغذ بسته بندی یک کمپین علیه سبک سگی Namaskar مبارزات انتخاباتی و غیره.”

دایره ای نیز اضافه شده است که مغازه ها در بازار شلوغ مناطق خواهد بود باز يک روز در ميان و صاحبان به روز خواهد شد در مورد آن در هفته های آینده.

تا آنجا که سهام لازم کالا نگران هستند سانتی متر توصیه شده است از مردم برای ذخیره کردن آیتم ها و خواسته آنها نیست به نگرانی در مورد قفسه های در حال اجرا کردند.’

با 10 مورد پیمپری- – چینچواد ثبت بیشترین تعداد موارد مثبت در دولت است. بمبئی و پونا گزارش داده اند که هشت موارد مثبت هر یک در حالی که ناگپور ثبت کرده است و چهار تا کنون. Navi Mumbai یوتمل و Kalyan باید ثبت سه مورد مثبت هر یک در حالی که Raigad قهوهای مایل به زرد, Aurangabad و Ahmednagar گزارش یک مورد مثبت هر یک تا کنون. 64 ساله که تا به حال آزمایش مثبت برای عفونت درگذشت در بمبئی در روز سه شنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de