شیوع کروناویروس: مددکار اجتماعی طول می کشد آزمون می میرد در حالی که در انتظار او نتایج

شیوع کروناویروس: مددکار اجتماعی طول می کشد آزمون می میرد در حالی که در انتظار او نتایج – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 16:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | New Orleans

فعال شده است که کار به عنوان یک ویروس HIV مشاور در حال حاضر به تست هنگامی که او توسعه علائم این ویروس در حالی که صرفه جویی کیت برای بیشتر بیماران آسیب پذیر.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک زن 39 ساله مددکار اجتماعی درگذشت در حالی که انتظار برای نتایج خود را پس از تست برای کوروناویروس. ناتاشا Ott از نیواورلئان مرده پیدا شد با او شریک جاش اندرسون در جمعه اعلام کرد در یک دلخراش post on Facebook.

فعال شده است که کار به عنوان یک ویروس HIV مشاور در حال حاضر به تست هنگامی که او توسعه علائم این ویروس در حالی که صرفه جویی کیت برای بیشتر آسیب پذیر و بیماران آینه.co.انگلستان بود که به نقل از نیواورلئان تبلیغ.

اندرسون اعلام کرد شریک زندگی خود مرگ گفت: “در حال حاضر زمان برای نگه داشتن شما عزیزان و همه چیز امن است.” درخواست از مردم به این بیماری همه گیر به طور جدی اندرسون گفت: در این پست که ناتاشا سابق داوطلب سپاه صلح در سلامت خوب و به حال اول بیا پایین با علائم شبه آنفولانزا در مارس 10.

او گفت: در این پست که Ott توصیف بیماری’ علائم به عنوان ‘تنفسی سرما و او احساس کردند که او تا به حال یک تب. حتی به عنوان او تا به حال یک فرصت برای تست خودش را برای ویروس کشنده او تبدیل آن را به عنوان او تلاش برای نجات پنج کیت که بودند باقی مانده برای سایر افراد در معرض خطر.

اندرسون گفت که Ott اعتقاد داشتند که او ریسک پایین رفت و به دکتر کردم و خودش تست شده برای آنفولانزای که برگشتم منفی است. او سپس گفت: اندرسون در یک پیام به صورت متن در 10 مارس که او فکر نمی کنم او نیاز به آزمایش برای coronavirus مگر اینکه او توسعه یک تب.

اما در روز یکشنبه او احساس تب و خسته و پیامک اندرسون گفت که او احساس نه چندان گرم بود و آزمون برای این ویروس در محل کار در روز بعد. “من احتمالا خوب است. من فقط سعی کردم به نوشیدن برخی از دارویی ویسکی و احساس ناخوشی. من ok. من شما را دوست دارم.”

اندرسون گفت: در این پست که ناتاشا در نهایت تست شده برای Coronavirus روز دوشنبه و در روز پنج شنبه او احساس خوبی به اندازه کافی به آنها را همراهی و سگ خود زولا برای یک پیاده روی. حتی اگر Ott شکایت کرده است که او احساس چیزی در ریه ها او را, او به او گفت که او تا به حال “انرژی بیش از او می خواهم در روز”.

Ott, بعد, گفته اندرسون که نتایج آزمون تاخیر شد که او را در روز دوشنبه. در صبح روز جمعه Ott به روز او را در سلامت او گفت که او احساس کمی بهتر و امیدوار’ اما متوقف در پاسخ به متون خود را برای روز.

نگران اندرسون بازدید Ott برای بررسی در آن شب او را مرده در کف آشپزخانه. “دیدن یک زن من می دانستم که به طور کامل از زندگی دروغ گفتن بر روی زمین مرده ویرانگر بود,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر او از ترس به خود او برگزار شد.

“ناتاشا بود عمیقا نوع پرشور خنده دار و دوست داشتنی 39 سال در سلامت خوب… او دوست داشت کسانی که به اندازه کافی خوش شانس را به او را با هر اونس قلب او.”

اصرار مردم دست کم نگیرید ویروس مرگبار اندرسون گفت: در پست “مطلق حداقل-نکته جالب در مورد او به این صورت بود که او فوت کرد اما من می خواهم به بحث در مورد که در اینجا در حال حاضر به دلیل من می خواهم هر کس برای بیدار کردن به واقعیت از آنچه ما با آن روبرو هستیم.” Ott بود در انتظار او coronavirus نتایج آزمون به پشت دوشنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>