شیوع کروناویروس: Smriti Irani, Supriya Sule رم Nath Kovind کف زدن در همبستگی برای خدمات ضروری

شیوع کروناویروس: Smriti Irani, Supriya Sule رم Nath Kovind کف زدن در همبستگی برای خدمات ضروری – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 20:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

میلیون نفر در سراسر کشور clap به پرداخت قدردانی به افراد شاغل در مراکز درمانی پلیس رسانه ای و دیگر خدمات ضروری

Pic/Screengrab

عکس/Screengrab

برای بیش از پنج دقیقه در روز یکشنبه شب lakhs از Mumbaikars ایستاده در بالکن و پنجره در تراس خانه ها و کف دست خود را ضرب دیده صفحات و تابه از ادای احترام به کسانی که به شرکت در جنگ علیه Coronavirus.

نارندرا نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه بود, اعتراض مردم به رعایت Janta مقررات منع رفت و آمد از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در روز یکشنبه برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس.

5 دقیقه exercize بود به پرداخت قدردانی به کسانی که خطر جان خود را برای ایمنی از مردم از جمله کسانی که مشغول به کار در بهداشت و درمان امکانات پلیس و رسانه ها و غیره.

چند enthusaistic Mumbaikars شروع به کف زدن دست شدند و در بالکن راه قبل از 5 ساعت و نیم گذشته پنج, رسانه های اجتماعی پر بود از فیلم ها از هر بخشی از هند است.

یک میزبان از اتحادیه وزیران و دیگر سیاستمداران شرکت کننده در ورزش از جمله رئیس جمهور رام نات Kovind معاون رئیس جمهور Venkaiah Naidu, NCP رئیس Sharad Pawar و دخترش Supriya Sule, در میان دیگران. اتحادیه وزیر Smriti Irani بیش از حد با فرزندان خود و زنگ زد زنگ.

رئیس جمهور رام نات Kovind همراه با اعضای خانواده خود را نیز در این کشور در دادن احترام خود را به کسانی که در حال مبارزه با بیماری کروناویروس.

Smriti در زمان به Instagram برای ارسال ویدئو با عنوان “متحد ایستاده ایم, در قدرشناسی نسبت به همه سلامت و خط مقدم کارگران و پرسنل امنیتی هر کس در خط وظیفه … با تشکر از شما برای خدمت به ما selflessly.”

زنگ شد پله در معابد در بمبئی و nieghbouring Navi Mumbai در حالی که یک ویژه ‘azaan’ داده شد در Mahim که در خانه های جهان مشهور dargah. صحنه های مشابه نیز دیده می شود در Nagpur لاتور و همچنین تمام شهرستانها عمده در دولت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>