شیوع کروناویروس: شش Taj hotel کارکنان تست مثبت

شیوع کروناویروس: شش Taj hotel کارکنان تست مثبت – اخبار

به روز شده: May 12, 2020, 15:32 IST | PTI | بمبئی

این شرکت شده است میزبانی در هتل خود را در شهر پزشکان و سلامت کارگران از دولت های مختلف-اجرای بیمارستان درمان coronavirus موارد و همچنین کسانی که ارائه دیگر خدمات اورژانس

حداقل شش کارمند شاغل در یاد تاج محل کاخ و برج هتل در جنوب بمبئی را آزمایش مثبت برای coronavirus دکتر متصل به یک بیمارستان خصوصی گفت: روز شنبه. هندی, هتل شرکت اجرا می شود که تاج هتل های زنجیره ای تایید کرد که برخی از کارکنان آن یافت شده است مثبت برای ویروس اما مشخص نیست این تعداد است. این شرکت شده است میزبانی در هتل خود را در شهر پزشکان و سلامت کارگران از دولت های مختلف-اجرای بیمارستان درمان coronavirus موارد و همچنین کسانی که ارائه دیگر خدمات اورژانس.

جدا از Taj Palace در Colaba آن نیز اجرا می شود تاج سرزمین پایان در Bandra, Vivanta رئیس جمهور در Cuffe رژه و تاج, Santacruz. “شش Taj hotel کارکنان در حال درمان در بیمارستان بمبئی و آنها آزمایش مثبت به COVID-19. آنها در حال نقاهت و وضعیت آنها پایدار است در حال حاضر” دکتر Gautam Bhansali مشاوره پزشک در بیمارستان بمبئی گفت. بدون مشخص کردن تعداد آلوده کارکنان این شرکت در بیانیه ای گفت که بسیاری از آنها “بدون علامت نشان مطلقا هیچ نشانه ای از بیماری” است و کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند فعالانه.

“با این حال کارکنان تست مثبت و علامتی بموقع در بیمارستان بستری و دیگران بودند که در تماس با آنها باید بلافاصله قرار داده شده است در قرنطینه” شرکت در بیانیه ای گفت:. یاد تاج محل کاخ و برج هتل شرکت در جنوب بمبئی ندارد مهمانان در حال حاضر و تنها کارکنان حداقل در حال حاضر برای اطمینان از نگهداری اموال آن را گفت.

زمانی که در تماس با یک مقام ارشد از Brihanmumbai شهرداری شرکت نمی تواند هر گونه اطلاعات به عنوان به چگونه بدن مدنی بود درمان IHC خواص که در آن کارکنان آزمایش مثبت است. در برخی موارد این باشگاه اعلام کرد این ساختمان که در آن بیماران یافت می شوند و مناطق اطراف آن به عنوان “مهار مناطق”.

بدن مدنی رسمی تنها گفت که سه نفر در حال آزمایش مثبت هفته گذشته است. Dr Bhansali گفت: دو نفر از بیماران بستری شده بودند در روز شنبه در حالی که بقیه زودتر آمده بود. یک دکتر کار برای بدن مدنی گفت: در هفته گذشته بودند جایگزین در Taj Palace Colaba و بعد منتقل به تک اراضی در پایان Bandra.

تصریح می کند که همه کارکنان در بر داشت مثبت هستند, از تاج Colaba یک IHC رسمی گفت: ملک مشرف به معروف دروازه هند بنا شده است به طور کامل sanitised و هیچ کس وجود دارد که در داخل یا خارج.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de