شیوع کروناویروس: شایعات ‘سلمان خان آمدن” باعث جمعیت در بیواندی میان مستند

شیوع کروناویروس: شایعات ‘سلمان خان آمدن” باعث جمعیت در بیواندی میان مستند – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 14:34 IST | سرپرستان | بمبئی

به گفته پلیس شب گذشته ناگهان شایعه ادعا که سلمان خان بود در آینده برای توزیع کمک مواد گسترش مانند آتش سوزی باعث شد صدها نفر از طرفداران هیجان زده و با عجله از خانه های خود بیرون

Salman Khan

سلمان خان

یک ادعا شایعه که بازیگر بالیوود سلمان خان خواهد بود و بازدید از بیواندی شهر در منطقه باعث شده هزاران نفر از مردم به جمع آوری در جاده, مقامات گفت.

حادثه اتفاق افتاده در شب چهارشنبه در Khandupada محل بیواندی تا حد زیادی تحت سلطه اقلیت فعلا روزه در حال انجام رمضان ماه.

به گفته پلیس شب گذشته ناگهان شایعه ادعا که سلمان خان بود در آینده برای توزیع کمک مواد گسترش مانند آتش سوزی باعث شد صدها نفر از طرفداران هیجان زده و با عجله از خانه های خود.

پرسنل امنیتی ارسال شده وجود دارد تا به حال یک زمان سخت قانع کننده جمعیت بود که هیچ برنامه ریزی بازدید توسط هر ستاره به این منطقه است و آنها باید بلافاصله در بازگشت به خانه در نمایی از مستند.

در نهایت نا امید جمعیت پراکنده و بدون سر و صدا و تلاش در حال حاضر به ردیابی فساد-mongers که گسترش چنین گمراه کننده پیام قرار دادن بیشتر فشارها بر روی آن در حال حاضر نامعقول نیروهای امنیتی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im