شیوع کروناویروس: راجستان BJP جمهور Satish Poonia تست منفی برای COVID-19

شیوع کروناویروس: راجستان BJP جمهور Satish Poonia تست منفی برای COVID-19 – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 15:24 IST | سرپرستان | بمبئی

منابع گفت که بسیاری از رهبران دولت ممکن است رفتن به صفحه اصلی قرنطینه به عنوان و زمانی که پیشنهاد می شود به عنوان کارگران از هر دو بی جی پی و کنگره حاضر بودند در تشییع جنازه Sharma

Rajasthan BJP president Satish Poonia. Picture/Satish Poonia

راجستان BJP جمهور Satish Poonia. عکس/Satish Poonia

راجستان BJP جمهور Satish Poonia آزمایش منفی برای COVID-19 روز دوشنبه تایید کرد BJP مقامات در اینجا. آنها گفته IANS که Poonia رفت و برای تست در روز یکشنبه به زودی پس از یک فرد در حال حاضر در آخرین مراسم از دولت سابق BJP جمهور Bhanwarlal Sharma آزمایش مثبت در همان روز و گزارش خود آمد منفی در صبح روز دوشنبه.

مرد مشغول به کار بود برای شارما که روز جمعه درگذشت و آخرین مراسم انجام شد در روز شنبه. این مرد گزارش آزمایش مثبت آمد در روز یکشنبه که با ارسال امواج شوک در میان رهبران سیاسی که در حال حاضر در شارما مراسم تشییع جنازه در تعداد زیادی.

در نهایت در روز یکشنبه, شب, Poonia خود را آزمایش COVID-19 و آزمایش منفی است. این COVID-19 بیمار دیده می شد ملاقات با بسیاری از رهبران ارشد از جمله Poonia و Sanganer MLA Ashok Lahoti زمانی که آنها آمده بودند برای حضور در آخرین مراسم از Sharma.

منابع گفت که بسیاری از رهبران دولت ممکن است رفتن به صفحه اصلی قرنطینه به عنوان و زمانی که پیشنهاد می شود به عنوان کارگران از هر دو بی جی پی و کنگره حاضر بودند در تشییع جنازه Sharma.

کسانی که در حال حاضر به مناسبت شامل معاون رهبر اپوزیسیون راجندرا Rathore وزیر پیشین Rajpal سینگ Shekhawat رهبر مخالفان Gulabchand Kataria در میان بسیاری دیگر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de