شیوع کروناویروس: راج Thackeray را MNS خواستار باز شدن مغازه مشروب در ماهاراشترا

شیوع کروناویروس: راج Thackeray را MNS خواستار باز شدن مغازه مشروب در ماهاراشترا – اخبار

انتشار: May 23, 2020, 19:03 IST | سرپرستان | بمبئی

راج Thackeray گفت که وجود دارد هیچ آسیبی در نگه داشتن شراب مغازه ها باز از آن در نظر گرفته شده برای تهیه کردن به نیازهای الکل مصرف کنندگان اما شروع به تولید درآمد برای دولت

Maharashtra Navnirman Sena president Raj Thackeray. Pic/Satej Shinde

ماهاراشترا Navnirman سنا رئیس جمهور راج Thackeray. عکس/Satej Shinde

ماهاراشترا Navnirman سنا رئیس جمهور راج Thackeray در اینجا پنج خواسته دولت به رها کردن “مسائل اخلاقی” و اجازه مشروب مغازه ها و رستوران ها برای از سرگیری فورا آن را قادر می سازد کسب و بد-درآمد مورد نیاز برای آن نزدیک به خالی کردن خزانه.

در نامه ای به پسر عموی خود و وزیر Uddhav Thackeray های MNS رئیس گفت: پس از 18 مارس دولت در مستند — اول تا 31 مارس پس از آن تا مارس 14 و در حال حاضر به تمدید ممکن است 3-با یقین که این امر برداشته شود.

در چنین مواقعی وجود دارد هیچ آسیبی در نگه داشتن این گزینه (شراب مغازه ها) باز از آن در نظر گرفته شده برای تهیه کردن به نیازهای الکل مصرف کنندگان اما شروع به تولید درآمد برای دولت راج Thackeray گفت.

“مالیات غیر مستقیم وظیفه تولید شده برای دولت از طریق مشروب به مقدار Rs 41.66 کرور روزانه یا 1,250 تومان کرور روپیه ماهانه و 14,000 تومان کرور روپیه سالانه,” او گفت:.

در مشاهده از 35 روز از مستند تا به حال و آینده الحاقات از دست دادن درآمد حاصل از این بخش می تواند محاسبه شده تا در حال حاضر و همچنین در آینده ضرر و زیان که ممکن است رخ دهد اگر زمان خاموش شدن طولانی شد, او گفت:.

“این بود که مشروب بان در کشور ما و ما می خواهیم برای خلاص شدن از آن است. قبل از مستند شراب مغازه ها باز بودند. دولت باید سعی کنید به گرفتن برخی از مسائل اخلاقی در یک زمان بسیار مهم و لازم را اقدام” راج خواست Uddhav.

بیانیه خود آمد و چند روز پس از وزیر بهداشت راجش Tope ساخته شده باز به پایان رسید بیانیه ای که باید وجود داشته باشد هیچ مشکلی در اجازه مشروب مغازه های ارائه شده آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

گرفتن cudgels از طرف رستوران راج گفت: بزرگ و کوچک از eateries بودند محض ضرورت در بمبئی که در آن میلیون ها نفر زندگی می کنند مقرون به صرفه ‘بشقاب برنج’. علاوه بر وجود خانه هایی که نیاز به خدمات خود را به عنوان آنها ندارد و این منابع یا منابع برای پخت و پز وعده های غذایی و دولت باید در نظر این دسته ،

لمس کردن بر دیگر ملزومات مانند مواد غذایی و سبزیجات و میوه ها گفت: در حالی که این باز و در دسترس آنها نیاز به سازماندهی و هماهنگ به احیای چرخه اقتصادی. MNS گفت: آن مربوط است نه فقط به ماهاراشترا بلکه همه کشورهای دیگر از چه زمانی و چقدر مرکزی کمک خواهد آمد نامشخص است.

“اجازه دهید در این صورت واقعیت و پیدا کردن راه حل به جای. نیاز ساعت است که به لحاظ اقتصادی متکی به خود و این راه حل ارائه شده باید جدی گرفته شود” گفت: راج Thackeray.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru