شیوع کروناویروس: راج Bhavan نباید تبدیل به مرکز توطئه سیاسی می گوید: Sanjay Raut

شیوع کروناویروس: راج Bhavan نباید تبدیل به مرکز توطئه سیاسی می گوید: Sanjay Raut – اخبار

انتشار: May 19, 2020, 14:33 IST | سرپرستان | بمبئی

Thackeray به اتفاق آرا انتخاب شد به عنوان رهبر ماها Vikas Aghadi داد دولت از شیو سنا, کنگره ملی حزب و کنگره و در زمان ادای سوگند به عنوان سانتی متر در نوامبر 28, 2019

Sanjay Raut and Ramdas Kadam meet Governor Bhagat Singh Koshyari. Picture/ Suresh Karkera

سانجی Raut و Ramdas Kadam دیدار با فرماندار Bhagat Singh Koshyari. عکس/ Suresh Karkera

شیو سنا MP سانجی Raut روز یکشنبه به طور غیر مستقیم هدف قرار ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Koshyari گفت که راج Bhavan “نباید تبدیل به مرکز توطئه سیاسی”.

در یک حمله شدید در Koshyari – بدون نام بردن از او – Sena MP گفت که او به نوعی یادآور یک ‘خودت’ فرماندار اواخر Thakur Ram لعل که به خدمت در راج Bhavan در آندرا پرادش در اوایل 1980s.

“به یاد داشته باشید! تاریخچه نیست یدکی کسانی که رفتار unconstitutionally. Samajhne walon ko ishaara kaafi hai!” Raut گفت: در توییت در روز یکشنبه.

این Sena MP انفجار مشاهده شده است در مقابل افت اخیر ماهاراشترا کابینه به درخواست فرماندار برای معرفی وزیر Uddhav Thackeray به عنوان یک عضو از شورای قانونگذاری برای یکی از دو کرسی خالی از فرماندار سهمیه.

این است که برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی به عنوان Thackeray باید تبدیل به یک عضو از هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی توسط مه 28, شکست که او مورد نیاز خواهد بود ،

با در نظر مداوم coronavirus گیر این مرکز به تعویق افتاد همه انتخابات اما این تصویر به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به روشن پس از آوریل 3.

Thackeray به اتفاق آرا انتخاب شد به عنوان رهبر ماها Vikas Aghadi داد دولت از شیو سنا, کنگره ملی حزب و کنگره و در زمان ادای سوگند به عنوان سانتی متر در نوامبر 28, 2019.

به سنا رئیس جمهور افزایش قدرت – اولین عضو از Thackeray قبیله به نگه سیاسی – پس از Koshyari توابا در دو عضو دولت از وزیر Devendra Fadnavis و معاون او Ajit Pawar که سقوط در سختی 80 ساعت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de