شیوع کروناویروس: راه آهن تقبل قایق از آب عبور 20 lakh مهاجران در Shramik قطار می گوید: Piyush Goyal

شیوع کروناویروس: راه آهن تقبل قایق از آب عبور 20 lakh مهاجران در Shramik قطار می گوید: Piyush Goyal – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 17:03 IST | سرپرستان | بمبئی

راه آهن سخنگوی وزارت گفت که بیش از دو لاخ مردم منتقل شده و هر روز به چند روز گذشته است که انتظار می رود به مقیاس به سه لاخ مسافر در روز در روزهای آینده

Railway Minister Piyush Goyal. Picture/Twitter Piyuish Goyal

راه آهن وزیر Piyush Goyal. عکس/توییتر Piyuish Goyal

اتحادیه راه آهن و بازرگانی وزیر Piyush Goyal روز سه شنبه گفت که هند راه آهن است و حمل و نقل بیش از 20 lakh رشته کارگران مهاجر از طریق 1,565 Shramik قطار ویژه پس از آوریل 1.

در یک صدای جیر جیر Goyal گفت: “تحت نارندرا نخست وزیر رهبری راه آهن فرستاده اند بیش از 20 lakh کارگران مهاجر به مکان های مادری خود در 1,565 Shramik قطار ویژه. اوتار پرادش, Bihar و Madhya Pradesh به تنهایی اجازه داده می شود به کار 837, 428 و 100 Shramik قطار ویژه بود.”

روز دوشنبه Goyal نیز صحبت کرد و به, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath و بیهار وزیر Nitish کومار. در طول مکالمه تلفنی با راه آهن وزیر Adityanath تایید شده برای دو شماره از Shramik قطار ویژه به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر در نقاط مختلف کشور است. حتی Nitish کومار داد و با سر اشاره به فعالیت 50 Shramik قطار ویژه هر روز به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر.

راه آهن سخنگوی وزارت گفت که بیش از دو لاخ مردم منتقل شده و هر روز به چند روز گذشته است که انتظار می رود به مقیاس به سه لاخ مسافر در روز در روزهای آینده. این مقام گفت که این 1,565 Shramik قطار ویژه نشات گرفته از کشورهای مختلف مانند آندرا پرادش, دهلی نو, Gujarat, Haryana, Maharashtra, Punjab, Rajasthan, Tamil Nadu, Telangana, Karnataka, کرالا, گوا, Jharkhand, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh و بیهار.

راه آهن شروع به اجرای Shramik قطار ویژه از مارس 1 به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر گردشگران و زائران و دانش آموزان است.

از راه آهن تا به حال تعلیق همه مسافر ایمیل و قطار اکسپرس برای مبارزه با گسترش Covid-19 از 25 مارس. تنها حمل و نقل ویژه بسته قطار شد در حال اجرا به حمل و نقل اقلام ضروری. پس از 12 مه و راه آهن و همچنین شروع به اجرای 15 جفت از ویژه Rajdhani قطار اکسپرس و به دست آورده بیش از 76 تومان کرور روپیه تا دوشنبه از 2.05 لاخ بلیط های فروخته شده برای 3.8 لاخ مسافران است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net