شیوع کروناویروس: Punjab گسترش مستند تا 30 ژوئن با بیش مشروط تسهیلات

شیوع کروناویروس: Punjab گسترش مستند تا 30 ژوئن با بیش مشروط تسهیلات – اخبار

به روز شده: May 31, 2020, 07:29 IST | سرپرستان | بمبئی

Amarinder سینگ بعد از آن گفت: در طول هفته Facebook Live جلسه که تهدید Covid شد و هنوز تمام نشده و اگر لازم باشد او در ادامه به اقدامات سخت برای نجات جان پنجابی

Punjab Chief Minister Amarinder Singh. Picture/Twitter Amarinder Singh

پنجاب وزیر Amarinder سینگ. عکس/توییتر Amarinder سینگ

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز شنبه اعلام کرد, فرمت, در این مستند در پنجاب تا 30 ژوئن با بیش تسهیلات منوط به دستورالعمل دولت مرکزی است. هر چند کارشناسان توصیه کرده اند که در برابر باز شدن صنعت مهمان نوازی و مراکز رئیس جمهوری گفت: دولت را به حساب دولت مرکزی دستورالعمل برای مستند 5.0.

رئیس جمهوری اعلام کرد تصمیم خود را پس از یک زمین ارزیابی Covid وضعیت از طریق ویدئو کنفرانس با کارشناسان بهداشت و درمان همراه با مقامات و وزرای کابینه Bharat Bhushan Ashu, Balbir سینگ Sidhu و Tript Rajinder Singh Bajwa.

این تصمیم نیز در راستای تصمیم دولت مرکزی برای گسترش ملی مستند فراتر از مارس 31 برای پنجمین بار. Amarinder سینگ بعد از آن گفت: در طول هفته Facebook Live جلسه که تهدید Covid شد و هنوز تمام نشده و اگر لازم باشد او در ادامه به اقدامات سخت برای نجات جان پنجابی.

تاکید بر نیاز به ادامه به ورزش احتیاط شدید او تمجید دولت را مردم به صورت زیر همه سلامت هنجارهای برای کمک به دولت در کنترل coronavirus تا حد زیادی گسترش. او روشن ساخته است که گسترش این مستند در دولت خواهد بود مشروط به پایبندی به Covid پروتکل های ایمنی از جمله فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک.

او کارگردانی مواد غذایی و عمران لوازم وزیر Bharat Bhushan Ashu برای اطمینان از گام های فوری برای توزیع ماسک به عنوان بخشی از جیره کیت به نیازمندان و فقرا که نمی تواند استطاعت به خرید آنها. مدیر کل پلیس Dinkar گوپتا گفت: جلسه بررسی که با پوشیدن ماسک بود که به شدت اجرا در تمام مناطق با بیش از 1 کرور تومان جمع آوری شده تا کنون در خوب از مجرم است.

وزیر به دنبال به روز رسانی در این جلسه در دولت برنامه ای برای راه اندازی خانه های نظارت و Covid سربازان اعزام به پیگیری و ردیابی عفونت. او مطلع شد اصلی توسط وزیر (بهداشت) Anurag Agarwal که هر دو خواهد بود راه اندازی بیش از چند روز آینده.

آشا کارگران و دیگر محلی زنان از جامعه بودند که استخدام برای انجام خانه-به-خانه نظارت در سراسر منطقه و به آنها پرداخت خواهد Rs 2 در هر سر در هر خانواده بررسی کرد. همانطور که برای ردیابی و ردیابی موارد علامتی ندارد و گزارش به مقامات بهداشت و درمان یک برنامه در حال حاضر در حال درست تست و راه اندازی می شود در دو-سه روز است.

جوانان خواهد بود پرسید: برای دانلود برنامه به طور داوطلبانه در گزارش چنین مواردی گفت: Agarwal, و اضافه کرد که اجباری OTP تایید این Covid سربازان خواهد بود تضمین برای بررسی گزارش خلاف واقع.

وزیر بعد در Facebook جلسه سوم در این مجموعه گفت: non-گزارش به مقامات بهداشتی توسط کسانی که بازگشت به دولت به خصوص از خارج از کشور به یک چالش بزرگ بود آن را به عنوان پیچیده تماس خود را ردیابی و در معرض خطر زندگی دیگران.

او گفت: 9,560 چنین افرادی تا به حال پیش بینی شده است و تست شده و در برخی از موارد مثبت بوده است در میان این. اگر وجود دارد به طور کلی کاهش روزانه موارد و از 2,158 موارد مثبت تا کنون 1,946 بهبود بود به طور کامل موارد جدید در چند روز گذشته بود که یک ماده از نگرانی وی افزود جذاب به مردم به گزارش هر گونه نمونه از عودت کسی پریدن سلامت معاینات توسط دولت.

ابراز نگرانی ممکن است در جامعه گسترش یابد گفت: این یک تهدید است دولت مواجه شده و در حال حاضر او را به این واقعیت در ذهن در حالی که تصمیم گیری در مورد تسهیلات. در مورد تست سریع کیت Amarinder سینگ گفت: کسانی که از دریافت توسط دولت از چین و کره جنوبی تا به حال به بازگشت به آنها معیوب.

بیشتر پروازها در حال حاضر با سه پرواز روزانه از دبی رئیس جمهوری گفت: در پاسخ به دبی اقامت به دنبال آمدن به Chandigarh. عادی پروازها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است از سر گرفته گفت: درخواست پرسشنامه برای دریافت در تماس با کنسولگری ،

در پاسخ به یک سوال که وزیر گفت که او خوشحال بود به یاد داشته باشید که 85 درصد از دولت صنعت در حال حاضر آغاز شده و عملیات با 65 درصد از نیروی کار درگیر در آن است. دولت بود و تسهیل بسیاری از شرکت های چند ملیتی فناوری اطلاعات شرکت از جمله کوارک برای تنظیم پایه در محلی و بسیاری دیگر می آیند به پنجاب به عنوان وضعیت را بهبود می بخشد, او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im