شیوع کروناویروس: شاهزاده خانم ماریا ترزا از اسپانیا می شود اولین سلطنتی به مرگ از COVID-19

شیوع کروناویروس: شاهزاده خانم ماریا ترزا از اسپانیا می شود اولین سلطنتی به مرگ از COVID-19 – اخبار

انتشار: Mar 30, 2020, 09:10 IST | ANI | واشنگتن دی سی

شاهزاده خانم ترزا مرگ می آید هفته بعد از یک گروه ملی گرا مسئولیت آزمایش منفی برای ویروس.

A man walks outside the San Carlos Clinic Hospital in Madrid, on March 29, 2020, during a national lockdown to fight the spread of the COVID-19 coronavirus. (Photo: AFP)

مرد پیاده روی در خارج از سان کارلوس درمانگاه بیمارستان در مادرید در تاریخ 29 مارس سال 2020 در طول یک ملی مستند به مبارزه با گسترش COVID-19 coronavirus. (عکس: AFP)

واشنگتن دی سی: شاهزاده خانم اسپانیایی ماریا ترزا از بوربن-پارما تبدیل شده است اولین سلطنتی به تصویب دور با توجه به کروناویروس عوارض.

با توجه به فاکس نیوز 86 ساله بود و پسر عموی پادشاه اسپانیا در Felipe VI. برادر او شاهزاده Sixto Enrique de رئیس دفتر اطلاعات دوک Aranjuez اعلام کرد در Facebook که او پس از عقد قرارداد COVID-19. در این پست آمده است: “در این بعد از ظهر… خواهر ما Maria Teresa de رئیس دفتر اطلاعات پارما و رئیس دفتر اطلاعات Busset یک قربانی از coronavirus COVID-19 درگذشت و در پاریس در سن هشتاد و شش.”

شاهزاده خانم ترزا مرگ می آید هفته بعد از یک گروه ملی گرا مسئولیت آزمایش منفی برای ویروس.

با توجه به مجله مردم به دنیا آمد و در 28 ژوئیه 1933 شاهزاده خانم ماریا ترزا مورد مطالعه در فرانسه و استاد در پاریس’ دانشگاه سوربن به عنوان به خوبی به عنوان یک استاد جامعه شناسی در مادرید Complutense دانشگاه.

او شناخته شده بود برای او صریح دیدگاه ها و فعال کار که منجر به او نام مستعار “قرمز شاهزاده خانم.”

عزاداری برای شاهزاده خانم برگزار شد در روز جمعه در مادرید.

در ضمن پرنس چارلز اول شد سلطنتی بریتانیا به آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این هفته. این Clarence House تایید همان به فاکس نیوز در بیانیه صادر شده در روز چهارشنبه صبح با این مضمون که “شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: فاکس نیوز که پرنس چارلز پسر ملکه الیزابت دوم همچنان در شرایط سالم با وجود پسر او تست مثبت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>