شیوع کروناویروس: پایان پیش از موعد به polo فصل در بمبئی

شیوع کروناویروس: پایان پیش از موعد به polo فصل در بمبئی – ورزشی

به روز شده: May 21, 2020, 13:06 IST | یک خبرنگار | بمبئی

این مسابقات که برگزار شد در تازه سواران’ Club نقره شد چوب مسابقات (4 هدف) برنده توسط تیم Sphiro.

A recent polo match in progress

اخیر چوگان بازی در حال پیشرفت

Polo فصل برگزار شد در تازه سواران’ Club قطع شده است با توجه به کوروناویروس. بازی های اخیر بودند بازی در پشت درهای بسته با توجه به رسانه های آزاد است.

با توجه به شیوع COVID-19 و مستند از آرژانتین برخی از بازیکنان مجبور به بازگشت به خانه. انگلیسی ها بازیکنان را به زودی به خانه.

“این است که در هر کس بهترین بهره است که ما به دنبال ما ساعت پیام به “حل و فصل و مهار.” ما را متوقف کرده اند ما مسابقات اواسط فصل. این راه ما برای اطمینان از ایمنی از همه درگیر با این بازی گفت:” ARC جمهور Shyam مهتا.

این مسابقات که برگزار شد در تازه سواران’ Club نقره شد چوب مسابقات (4 هدف) برنده توسط تیم Sphiro. این Maharaj Prem سینگ مسابقات (8 هدف) برنده توسط تیم DB ملک دستاوردهای. یکی از نهایی کار سواران’ Club (10 هدف) مسابقات متوقف شد.

فصل بود graced با بازیکنان بین المللی از آرژانتین و بریتانیا – Phil فروشنده دانیل Otamendi و پدرو Harison – که پرواز به رقابت بپردازند. داوران کاسپر غرب و نیک فلفل در آمد از پادشاهی متحده.

در مورد راحتی خود را به بازی چوگان در اینجا در هند در قوس Harison گفت: “پولو زیادی نیاز ندارد انسان تماس بگیرید. تنها تماس ما با اسب های ما که مشخص شده ایمن از ویروس.”

داوری غرب اظهار داشت: “ARC ما را تا در هتل ها که در آن ایمنی ما شده است میباشد. همچنین آنها پاکسازی محل از زمان به زمان و ما با ارائه حفاظت های لازم. مهمتر از قوس تضمین است که این مسابقات برگزار شد خصوصی تنها با چند نفر از دوستان و خانواده در حال حاضر.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>