شیوع کروناویروس: پلیس ثبت 337 موارد قاچاق مشروب, دستگیری 149 نفر در سه روز

شیوع کروناویروس: پلیس ثبت 337 موارد قاچاق مشروب, دستگیری 149 نفر در سه روز – اخبار

انتشار: Mar 28, 2020, 14:58 IST | Vishal سینگ | بمبئی

بوده است نه تنها غیر قانونی الکل مورد در شهر بمبئی در حالی که 2 مورد ثبت شده در حومه بمبئی.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

وجود یک قفل پایین در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش Coronavirus. بخش 144 قابل استفاده در کل ماهاراشترا از جمله بمبئی اما مردم در حال پیوستن به آن است. پلیس بمبئی است اقدام تحت IPC Sec 188 مردم میاد بیرون بدون هیچ دلیلی. در همان زمان این ایالت ماهاراشترا مالیات غیر مستقیم بخش ثبت نام 337 موارد مربوط به قاچاق مشروبات الکلی و بازداشت 149 نفر در سه روز.

در مجموع 170 نفر ثبت نام شده اند در بمبئی در 7 روز گذشته در حالی که پلیس 289 نفر در آن 176 مردم شده اند به قید وثیقه. در حالی که پلیس بمبئی به توجه به 25 نفر بمبئی پلیس در حال جستجو برای 22 نفر است.

دستورالعمل صادر شده توسط پلیس بمبئی پس از قفل کردن. پلیس اقدام علیه کسانی که به پیروی از قوانین. در مجموع 86 مورد از اراذل و اوباش جمع آوری شده اند ثبت شده توسط پلیس. حداکثر تعداد جمعیت گردهمایی های گزارش شده در این منطقه است.

جدا از مواد غذایی شیمی و شیر, فروشگاه, اگر هر مغازه باز است سپس پلیس اقدام در آن است. پلیس اقدام در مجموع 37 مغازه ها که 21 مغازه ها در غرب منطقه.

ایالت ماهاراشترا مالیات غیر مستقیم بخش ثبت نام 337 موارد مربوط به غیر قانونی مشروبات الکلی ساخت مشروب قاچاق و خرید و فروش و بازداشت 149 نفر در سه روز. قیمت ضبط مشروب توسط دولت مالیات غیر مستقیم است 68,51,652 (68 lakhs 51 هزار و 652).

با توجه به ایالت ماهاراشترا مالیات غیر مستقیم تماس در حال آمدن به اتاق کنترل پس از قفل کردن در آن اطلاعات دریافت میشود که مشروب است که به طور غیر قانونی به فروش می رسد. پس از گرفتن اطلاعات مقامات شروع به پیدا کردن خود را از منابع و اقدام است.

ناگپور بخش دارای بالاترین تعداد 82 غیر قانونی مشروبات الکلی موارد که در آن 49 نفر دستگیر شده اند.

در پونا بخش دولتی مالیات غیر مستقیم است ثبت نام در مجموع 79 مورد و بازداشت 29 نفر است.

بوده است نه تنها غیر قانونی الکل مورد در شهر بمبئی در حالی که 2 مورد ثبت شده در حومه بمبئی.

دولت مالیات غیر مستقیم گفت: با توجه به اواسط روز “دولت دستور داده است که مشروب نباید به فروش می رسد در هر نقطه در دولت پس از قفل کردن. پس از آن دولت و بخش غیر مستقیم تحمیل کرده است محاصره در تمام مرزها از خارج در دولت است.”

ایالت ماهاراشترا مالیات غیر مستقیم کمیسر Kantilal Umap گفت: “پس از این جهت از دولت ما دستور داده اند که تمام دپارتمان ماموران دولت مالیات غیر مستقیم برای عمل در برابر فروش مشروبات الکلی و قاچاق مشروب.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>