شیوع کروناویروس: پلیس پاسبان تست مثبت برای COVID-19; خانواده در انزوا نگه داشته


یک مقام ارشد پلیس بمبئی رسمی تایید کرد که یک پاسبان بود که در ارتباط با حفاظت شعبه یافت شده است coronavirus مثبت

A volunteer offers fruits to a police constable on duty. Picture/mid-day photographer

یک داوطلب ارائه می دهد میوه ها به یک پاسبان پلیس در وظیفه. عکس/اواسط روز عکاس

یک زن 52 ساله پاسبان ارسال شده در بمبئی پلیس حفاظت و امنیت بوده است آزمایش مثبت برای coronavirus مثبت است. به پلیس بمبئی پاسبان ساکن در Worli پلیس اردوگاه. در حالی که پلیس و پاسبان است که تحت درمان همسر خود دختر و پسر هستند و در انزوا نگه داشته در Kasturba بیمارستان.

به گفته پلیس و منابع پاسبان شده است در خدمات پلیس برای آخرین 26 سال. پسر او یک مهندس در حالی که دختر خود را از تحصیل در دانشگاه. پلیس پاسبان نوشته شده در حفاظت و امنیت شعبه پلیس بمبئی که در آن وظیفه امنیتی انجام شده است در طول این ارسال.

این پاسبان بود در مرخصی به دلایل شخصی از دسامبر 2019. آن است که هنوز به طور مسلم به عنوان به که در تماس با پاسبان و شد coronavirus مثبت است. در حالی که صحبت کردن به اواسط روز یک مقام ارشد پلیس بمبئی رسمی تایید کرد که یک پاسبان بود که در ارتباط با حفاظت شعبه یافت شده است coronavirus مثبت است.

درمان است که با توجه به آن پاسبان و افراد خانواده اش در انزوا نگه داشته ward, افسر گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>