شیوع کروناویروس: ساعت نارندرا موجب اقتدار دهلی دکتر’ پیام برای مبارزه با COVID-19

شیوع کروناویروس: ساعت نارندرا موجب اقتدار دهلی دکتر’ پیام برای مبارزه با COVID-19 – اخبار

به روز شده: May 19, 2020, 16:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

دکتر در حال حرکت پیام ترغیب مردم به ماندن در خانه به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر را لمس PM نارندرا

The Delhi-based doctor urged people to stay at home amidst the coronavirus outbreak

دهلی مبتنی بر دکتر از مردم خواست در خانه بماند در میان شیوع کروناویروس

روز چهارشنبه نخست وزیر نارندرا مودی در زمان به توییتر به دوش میاد در دهلی نو مبتنی بر دکتر که پیام در مبارزه با کروناویروس برنده او دل همه بر روی اینترنت است. با توجه به توییتر PM مودی دوباره توییتی عکس های دهلی دکتر و زیر نویس آن نیز گفت: دکتر! همچنین یک فریاد به همه کسانی که کار را به سیاره ما امن تر و سالم تر است. هیچ واژه ای را تا کنون انجام عدالت به استثنایی تلاش.

در حالی که در تمجید دهلی مبتنی بر دکتر PM مودی همچنین قدردانی از تلاش همه متخصصان پزشکی سراسر کشور که در حال مبارزه با دقت در برابر COVID-19. در این پست به اشتراک گذاشته شده توسط Prasar Bharati اخبار خدمات ویژه دهلی دکتر که دیده شد برگزاری یک پلاکارد با لمس کردن پیام.

دکتر با این نسخهها کار در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi ایستاده بود و با پلاکاردی که جزئیات: من ماندم در کار را برای شما… شما ماندن در خانه برای ما! دکتر در حال حرکت پیام از مردم خواست در خانه بماند به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر.

این پست که به اشتراک گذاشته شده توسط PM مودی در روز چهارشنبه را به دست آورد بیش از 70000 دوست دارد و در مورد 20,000 دوباره توییتهایی. صدها نفر از شهروندان از جمله انگلیسی ماجراجو Bear Grylls در بخش نظرات این پست به ستایش از دکتر تلاش و کار سخت است.

“در واقع. یک پیام جهانی. و پاداشها همه ما باید برای این قهرمانان…” گفت: Grylls. در حالی که یک کاربر گفت: “خوب گفت: Doc!” یک سوم کاربر نوشت: هر شهروند باید به یکدیگر کمک کنند. در این زمان است که به ایستادگی در کنار هم برای مبارزه با covid19.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>