شیوع کروناویروس: مسافر در داد هوا دهلی نو-Ludhiana پرواز تست مثبت برای COVID-19

شیوع کروناویروس: مسافر در داد هوا دهلی نو-Ludhiana پرواز تست مثبت برای COVID-19 – اخبار

منتشر شده: مه 27, 2020, 16:45 IST | PTI | بمبئی

یک مسافر سفر در AI9I837 دهلی نو-Ludhiana پرواز از 25 مه داشت COVID مثبت در مارس 26. تمام مسافران این پرواز در حال حاضر تحت قرنطینه هوایی هند سخنگو گفت:

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

هوایی هند روز چهارشنبه گفت: یک مسافر که پردازنده یک اتحاد هوا پرواز از سرمایه های ملی به Ludhiana دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و در مجموع 41 نفر از جمله پنج خدمه بوده قرنطینه.

پرواز اداره می شد و در مارس 25, زمانی که پرواز داخلی خدمات از سر گرفته پس از باقی مانده پایه برای دو ماه با توجه به این مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس. داد که در عمل منطقه ای پرواز بخشی از هوایی هند.

“یک مسافر سفر در AI9I837 دهلی نو-Ludhiana پرواز از 25 مه داشت COVID مثبت در مارس 26. تمام pax (مسافر) از این پرواز در حال حاضر تحت قرنطینه” هوایی هند سخنگوی گفت.

او همچنین گفت: شرکت هواپیمایی است که پس از تمام هنجارهای گذاشته هواپیمایی وزارت و اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA). در Ludhiana مدنی جراح راجش Bagga گفت: نمونه ای از 10 نفر که وارد شده بود در Sahnewal فرودگاه در پرواز از دهلی نو در روز دوشنبه ارسال شد برای تست.

از کسانی که این نمونه ای از یک زن 50 ساله و امنیت کارکنان عضو هوایی هند آزمایش مثبت برای ویروس, او گفت:. او یکی از ساکنان دهلی نو Bagga, گفت:, و اضافه کرد که او فرستاده شده به قرنطینه تسهیلات ارائه شده توسط این شرکت است.

با توجه به هوایی هند سخنگو وجود دارد 36 مسافر و پنج خدمه در پرواز است. در روز سه شنبه نیلی گفت که یک مسافری که در سفر در 6E 381 از چنای به Coimbatore در مارس 25 شب تست مثبت برای COVID-19.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de