شیوع کروناویروس: Parineeti Chopra با تشکر از پزشکان و کارکنان پزشکی

شیوع کروناویروس: Parineeti Chopra با تشکر از پزشکان و کادر پزشکی – سرگرمی

انتشار: May 17, 2020, 13:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک نکته مشترک در رسانه های اجتماعی, Parineeti Chopra است تشکر پزشکان و کادر پزشکی کار دور ساعت برای درمان بیماران مبتلا COVID-19.

Parineeti Chopra and the post she shared on Instagram

Parineeti Chopra و پست او به اشتراک گذاشته شده در Instagram

در جهان نهفته رمان coronavirus یا COVID-19 آن را به عنوان شناخته شده در پزشکی lingo که در آن دولت ها در سراسر جهان با توسل به شهروندان خود را به ماندن در خانه و به حداقل رساندن گردهمایی های اجتماعی پزشکان و کادر پزشکی را به خطر می اندازند خود را در زندگی و کار دور ساعت برای درمان بیماران مبتلا به این بیماری است. و برای تشکر از این حرفه ای پزشکی, Parineeti Chopra به اشتراک گذاشته شده توجه داشته باشید در رسانه های اجتماعی.

Parineeti در زمان به Instagram و نوشت: “در حالی که همه ما “لوکس” به خانه بازداشت شده و در انتظار اخبار – لطفا یدکی فکر برای پزشکان و کادر پزشکی در سراسر جهان هستند که خطر زندگی خود را به دور از خانواده خود به ما را نجات دهد…”

در حالی که ضمن تشکر از هیات های پزشکی Parineeti همچنین از او خواست طرفداران و پیروان رسانه های اجتماعی بیشتر می شود مسئول است. او نوشت:, “اجازه دهید یادگیری از (آنچه) اتفاق افتاد در کشورهای دیگر…”

COVID-19 آورده زندگی به عنوان ما آن را می دانم به وقفه. کسب و کار در سراسر جهان باید آمار گرفته که شامل صنعت فیلم و تلویزیون در هند. انتشار Parineeti Chopra آینده تلنگر مخالف آرجون کاپور نیز به تعویق افتاد و در میان شیوع کروناویروس.

Dibakar بانرجی را فیلم Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar شد در ابتدا میله میله برای 2018و بعد از آن تحت فشار قرار دادند تا سال 2019. سازندگان اعلام کرد در مارس 3 که این فیلم آماده برای انتشار است. در حال حاضر این فیلم بیشتر شده است تحت فشار قرار دادند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de