شیوع کروناویروس: بیش از 93 درصد اعتماد نارندرا دولت رسیدگی خواهد شد بحران به خوبی

شیوع کروناویروس: بیش از 93 درصد اعتماد نارندرا دولت رسیدگی خواهد شد بحران به خوبی – اخبار

انتشار: May 24, 2020, 11:37 IST | سرپرستان | دهلی نو

دولت مرکزی اعمال کرده بود 21 روز در سراسر کشور مستند در 25 مارس بود که بعد از تمدید تا آوریل 3

Prime Minister Narendra Modi. Picture/AFP

نخست وزیر نارندرا. عکس/AFP

دهلی نو: حیرت انگیز 93.5 درصد مردم در این کشور بر این باورند که نخست وزیر نارندرا رهبری دولت دست زدن به شیوع کروناویروس به طور موثر یک بررسی نشان داد در روز پنج شنبه.

دولت مرکزی اعمال کرده بود 21 روز در سراسر کشور مستند در 25 مارس بود که بعد از تمدید تا آوریل 3.

با توجه به سرپرستان-C-رای دهندگان COVID-19 ردیاب تعداد افرادی که گذاشته اعتماد در دولت مودی در اولین روز از مستند شد 76.8 اما که در حال حاضر افزایش یافته و به 93.5 درصد از مارس 21.

در این بررسی بیانیه — “من فکر می کنم دولت هند این است که دست زدن به کروناویروس (شیوع) خوب” — بود مطرح قبل از افراد بین 16 مارس مارس 21 و پاسخ های خود را دنبال شد.

در آوریل 16, 75.8 درصد مردم گفت که آنها ایمان در دولت اما درصد افزایش یافته و پس از سختگیرانه محدودیت تحمیل شده بود در کشور است.

جالب است بدانید به طور کلی اعتماد به نفس در وقت دولت شاهد یک افزایش شدید در تاریخ 1 آوریل. یک 89.9 درصد از مردم معتقد بودند که دولت در حال کار است و در مقایسه با مارس 31, زمانی که درصد بود 79.4

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru