شیوع کروناویروس: کمیته ملی المپیک معاون تست مثبت

شیوع کروناویروس: کمیته ملی المپیک معاون تست مثبت – ورزش

به روز شده: Apr 18, 2020, 08:31 IST | AFP | توکیو

ژاپنی مقامات اصرار دارند که بازی های تابستانی-با توجه به شروع در ماه جولای — برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود افزایش حدس و گمان که ممکن است آن را به تعویق انداخته و یا حتی لغو شود با توجه به این ویروس

Japan Football Association chairman and Japan's Olympic Committee deputy head Kozo Tashima. Pic/ AFP

فدراسیون فوتبال ژاپن رئیس و ژاپن در کمیته ملی المپیک معاون Kozo Tashima. عکس/ AFP

ژاپن کمیته ملی المپیک معاون Kozo Tashima روز سه شنبه گفت او قرارداد coronavirus به عنوان شک و تردید افزایش بیش از اینکه توکیو با خیال راحت می تواند میزبان بازی های تابستانی. “امروز من نتیجه تست مثبت نشان جدید coronavirus” Tashima گفت: در بیانیه صادر شده از طریق فدراسیون فوتبال ژاپن, که او نیز سر. “من یک تب خفیف. معاینات نشان داد نشانه ای از ذات الریه اما من خوب است. من به تمرکز بر روی درمان و زیر نظر پزشکان توصیه,” او گفت:.

ژاپنی مقامات اصرار دارند که بازی های تابستانی-با توجه به شروع در ماه جولای — برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود افزایش حدس و گمان که ممکن است آن را به تعویق انداخته و یا حتی لغو شد با توجه به این ویروس است. Tashima گفت که او تا به حال شده است در یک سفر کسب و کار از تاریخ 28 فوریه برای اولین بار از رفتن به بلفاست برای شرکت در نشست عمومی سالانه بین المللی فوتبال مدیره کانون (IFAB).

از مارس 2, او بازدید آمستردام برای اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) جلسه ای برای ارائه در ژاپن پیشنهاد برای 2023 جام جهانی زنان. و در مارس 3, او با حضور در یک نشست عمومی از همان بدن است. “در آمستردام و در اروپا در اوایل ماه مارس در سطح عصبانیت در برابر رمان coronavirus نمی شد همان است که در حال حاضر” او در بیانیه ای گفت:.

“هر کس هنوز انجام آغوش handshakes و bises (بوسیدن گونه).” او سپس به ایالات متحده سفر کرد و به تماشای ژاپنی تیم زنان در عمل و به لابی برای جام جهانی فوتبال زنان قبل از بازگشت به خانه در 8 مارس. “در ایالات متحده بیش از حد حس بحران در مورد رمان coronavirus بود به عنوان جدی نیست که در حال حاضر,” او گفت:.

کارکنان در ژاپن PERSIAN شده اند کار از خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس اما Tashima گفت: او رفت و به انجمن ساختمان چندین بار در هفته گذشته و با حضور در جلسات. او شروع به احساس لرز و با تجربه یک تب خفیف از یکشنبه. او رفت و به محلی بهداشت عمومی مرکز در روز دوشنبه و به آنها گفت در مورد سفر تاریخ است.

در طول یک گردهمایی Tashima گفت: او را دیدم سوئیس و صربستان, فوتبال, ستاد, چه کسی باید آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه وی افزود: هنوز روشن نیست که چگونه او قراردادی عفونت است. مثبت خود را آزمایش بیرون آمد و در روز سه شنبه. “من را انتخاب کرده اند به صورت بیماری به عنوان بسیاری از مردم انجام می دهند در ژاپن و سراسر جهان,” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است تصمیم خود را کمک خواهد کرد از بین بردن ننگ متصل به عفونت است.

او اعلام شد که توکیو 2020 سازماندهی کمیته گفت: این امر در مقیاس پایین و جشن های مربوط به رله مشعل المپیک برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. شعله است که در حال حاضر روشن شده است در یونان خواهد رسید در شمال ژاپن روز جمعه با رله مشعل میله میله برای شروع در ماه مارس 26 از فوکوشیما.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im