شیوع کروناویروس: مهر و موم رسمی شراب مغازه ها با برچسب قفل میان مستند

شیوع کروناویروس: مهر و موم رسمی شراب مغازه ها با برچسب قفل میان مستند – اخبار

انتشار: May 04, 2020, 09:57 IST | Samiullah خان | بمبئی

رسمی از بمبئی حومه بخش غیر مستقیم آغاز شده آب بندی مغازه های قفل و چسبیده منظور در حومه شهر شراب مغازه ها.

در نظر داشتن این شایعه از باز کردن مغازه مشروب در قفل پایین بمبئی حومه مالیات غیر مستقیم سرپرست آغاز کرده است یک ابتکار منحصر به فرد گفته می شود بسته بندی شراب مغازه ها با قرار دادن یک برچسب بر روی شاتر از مغازه ها گفت که مغازه را بسته باقی می ماند تا 14 آوریل است. اگر صاحب مغازه در بر داشت شکستن قوانین سختگیرانه قانونی اقدام خواهد شد و او را که شامل لغو مجوز فروشگاه.
 
رسمی از بمبئی حومه بخش غیر مستقیم آغاز شده آب بندی مغازه های قفل و چسبیده منظور در حومه شهر شراب مغازه ها.

با توجه به منابع بسیاری از شایعات در مورد افتتاح مغازه های شراب بود که گسترش رسانه های اجتماعی با توجه به که شکایت دریافت شد که تعداد زیادی از مردم شروع به بیرون آمدن و دیده می شد انتظار خارج از فروشگاه شراب برای باز کردن.

از این رو نظم و آموزش اطلاع رسانی صادر شد که هیچ فروشگاه شراب خواهد باز در قفل کردن ابتدا تا 21 مارس دیگر اطلاع رسانی و دستور صادر شد که تمام مغازه های شراب خواهد باقی مانده بسته تا تاریخ 14 آوریل. در طول دوره رسمی مراجعه کنید فروشگاه اغلب و اگر آنها مهر و موم شکسته اقدام خواهد شد مالک است که شامل مجوز از مغازه ها می تواند لغو شود.
 
منظور شفاف است که هیچ فروشگاه شراب خواهد بود باز در قفل پایین تا 14 آوریل است. پس از سفارش, ما شروع به چسباندن برچسب و بسته بندی شراب مغازه ها به منظور مطمئن باشید که آن را از باقی مانده بسته, اگر پیدا کردن هر مالک را پیدا سرپيچي از دستور العمل ها و قوانین سختگیرانه قانونی اقدام خواهد شد علیه او گزارش کامل آن ارسال خواهد شد به جمع آوری و در صورت نیاز او همچنین می تواند لغو كردههاى از فروشگاه شراب او اضافه شده است.
 
“سفارش داده شد از مقامات بالاتر که تمام فروشگاه شراب باید بسته باقی می ماند در طول قفل کردن تا 14 مارس و اگر مالک آمد به می دانم که نمی شد به دنبال یک اقدام قانونی خواهد بود گرفته شده علیه او گفت:” CB Rajput مالیات غیر مستقیم افسر بمبئی است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>