شیوع کروناویروس: هیچ sanitisers برای BMC را روب در Kastuba بیمارستان

شیوع کروناویروس: هیچ sanitisers برای BMC را روب در Kastuba بیمارستان – اخبار

به روز شده: Apr 23, 2020, 08:00 IST | Shirish Vaktania | بمبئی

روب استخدام مدنی بدن برای تمیز کردن Kasturba بیمارستان را خواستار sanitisers برای استفاده درست پس از کار, اما ادعا می کنند آنها به جای آن گفت: برای شستن در محلی بخش غرفه

BMC sweepers of D ward on their way to collect garbage at Kasturba Hospital

BMC روب D ward در راه خود را به جمع آوری زباله در بیمارستان Kasturba

روب مستقر توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) برای تمیز کردن Kasturba بیمارستان جایی است که در ابتدا بسیاری از Coronavirus مثبت و مشکوک بيماران بستری شده اند و ادعا کرد که آنها در حال گرفتن sanitisers برای استفاده درست پس از کار. از روب که BMC کارکنان ادعا کرد که مسئولين بيمارستان از آنها بخواهید برای رفتن به بخش غرفه را برای شستن دست و پاها. از روب خواستار یک بطری sanitiser هر, برای استفاده درست پس از کار خود را قبل از رفتن به غرفه خود را برای شستن به این کمی دور از بیمارستان است.

در روز شنبه تا اواسط روز بازدید BMC بخش غرفه در جنوب بمبئی که در آن روب است که کار در Kasturba بیمارستان شستن. هر روز 280 روب (از A تا E بخش) بازدید از غرفه چهار بار در روز برای حضور در 6.00 هستم 11.00 هستم 1.00 pm 2.00 pm به عنوان در هر شیفت و 6.00 ساعت پس از کار. بسیاری از روب که همچنین کار در جاهای دیگر نیز بشویید تا اینجا.

JO Vishwas Sawant (in red shirt) with the only bottle of hand sanitiser that he was given
جو Vishwas Spike (در پیراهن قرمز) با تنها بطری از دست sanitiser که به او داده شد

ب-بخش سوم غرفه
در 1.00 pm اواسط روز بازدید یک غرفه در ب وارد. نه از روب وجود داشته sanitisers. یک رفتگر گفت: “من تمیز Kasturba بیمارستان که بیماران مبتلا به کروناویروس در حال اعتراف کرد. اما پس از تمیز کردن بیمارستان ما روب گفت: برای رفتن به غرفه ما اتاق برای شستن. ما باید حداقل یک جیب بطری sanitiser که ما می تواند استفاده از حق پس از تمیز کردن بیمارستان ها و جاده ها.” روب ترس آنها ممکن است لمس چهره خود را به طور تصادفی قبل از رسیدن به غرفه و بنابراین خواستار sanitisers.

با توجه به کروناویروس تهدید BMC مستقر شده بسیاری از روب از A تا E بخش به Kasturba بیمارستان به تمیز کردن آن و اطراف آن.

C-بخش موتور لودر dept
1.30 بعد از ظهر اواسط روز بازدید C ward, موتور, لودر, گروه, که در آن روب و جمع آوری زباله از Kasturba بیمارستان و مناطق دیگر. تاریخ افسر خارج از کشور (JO) Vishwas Spike که مسئول گفته است که پس از Coronavirus شناسایی شد در شهر او داده شده است تنها 100 ml sanitiser بطری.

Spike گفت: اواسط روز “کارکنان ما جمع آوری زباله از سراسر شهرستان و بیمارستان ها و داده شده است و نه تنها sanitiser بطری برای تمیز کردن دست های خود را پس از کار. هر رفتگر باید حداقل یک جیب sanitiser بطری بنابراین او می تواند استفاده از آن برای جلوگیری از Coronavirus.”

“ما بیش از 200 روب که کار در دو شیفت و من فقط یک 100 میلی لیتر بطری sanitiser. حتی اگر من یک قطره برای هر یک رفتگر آن را نمی خواهد کافی است. من درخواست افسر مافوق برای sanitisers,” Spike اضافه شده است.

D-بخش غرفه
در 2.00 pm اواسط روز بازدید D بخش در Tardeo که همچنین نداشت sanitisers. وقتی پرسید که چگونه مردم می توانند وارد غرفه بدون استفاده از sanitisers تاریخ و خارج از کشور (JO) Raju Parmar غرفه مسئول پاسخ داد: “ما با استفاده از sanitisers آنها فقط دیروز به پایان رسید.” اما یک رفتگر که وارد غرفه گفت: “Sanitisers بسیار پر هزینه محصول و روب. ما موفق به تمیز کردن دست و پاها با آب و صابون. ما خواسته بود نسبت به یک جیب بطری sanitiser به عنوان ما به طور منظم تمیز Kasturba بیمارستان اما آنها گفتند: ما به مدیریت با آب و صابون.”

با وجود تلاش های مکرر برای تماس با یک افسر بهداشت از BMC و Kasturba بیمارستان در اتهام روب هیچ پاسخ وجود دارد از آنها.

9,000 تومان
محدوده که در آن یک رفتگر حقوق و دستمزد شروع می شود

280
هیچ. از روب از A تا E بخش که در Kasturba بیمارستان

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>