شیوع کروناویروس: هیچ PPE کیت برای کارکنان بیمارستان منجر به زن تخمگذار مرده برای 12 ساعت

شیوع کروناویروس: هیچ PPE کیت برای کارکنان بیمارستان منجر به زن تخمگذار مرده برای 12 ساعت – اخبار

انتشار: May 10, سال 2020, 11:58 IST | Vishal سینگ | بمبئی

یک کارمند در MT Agrawal بیمارستان گفت که PPE کیت در دسترس بود برای پزشکان تنها

This picture has been used for representational purposes. Picture/AFP

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/AFP

عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت منجر به کارکنان MT Agarwal بیمارستان در Mulund به دلیل خودداری از بلند کردن بدن یک زن برای حدود 12 ساعت در روز چهارشنبه.

روز دوشنبه 20 سال پذیرفته شد به تن Agarwal بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او بلافاصله معطوف به Rajawadi بیمارستان در Ghatkopar. اما پس از او منتقل شد بیمار وجود گذشت در Agarwal بیمارستان که به ایجاد یک tensed جو به عنوان کارکنان می ترسید که مرحوم قرارداد ویروس و درگذشت.

با توجه به یک بیمارستان کارمند “از PPE کیت در دسترس است تنها برای پزشکان در Agarwal بیمارستان. بنابراین در شنبه شب هنگامی که زن مرده کارکنان بیمارستان بود و از ترس حتی لمس بدن او. بدن دراز کشیده بود در بیمارستان برای 12 ساعت. این بود تنها پس از دولت به یک PPE کیت به یک رفتگر که بدن او قرار داده شده بود در یک آمبولانس.”

بیمارستان دولت اعلام کرد که پس از آن زن فرستاده شد به Rajawadi این بخش است که در آن پذیرفته شد و در آن خالی و fumigated. کارکنان بیمارستان که به کار گرفته 20 ساله بود نیز به Rajawadi.

“ما ترس است که ما می خواهیم قرارداد این ویروس به عنوان نداریم PPE کیت. و آن را هنوز تایید نشده است و اگر بیمار درگذشت Coronavirus” کارکنان بیمارستان گفت.

Pradeep Angre رئیس Agrawal بیمارستان گفت: mid-day “ما در حال حاضر به اندازه کافی ندارد PPE کیت. ما باید به منظور قرار داده شده برای همان و آنها باید در دسترس خواهد بود در بیمارستان به زودی.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im