شیوع کروناویروس: هیچ COVID-19 جامعه عفونت در ماهاراشترا می گوید: Rajesh Tope

شیوع کروناویروس: هیچ COVID-19 جامعه عفونت در ماهاراشترا می گوید: Rajesh Tope – اخبار

به روز شده: Jul 02, 2020, 19:56 IST | سرپرستان | بمبئی

Tope همچنین گفت که پلاسما درمانی از گزینه های درمان است اثبات می شود موثر با حدود 90 درصد موفقیت در حالی که داروهای حیاتی مانند Favipiravir و Remdesivir باید در دسترس ساخته شده در منطقه نیز

Maharashtra Health Minister Rajesh Tope. Pic/Twitter Rajesh Tope

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope. عکس/توییتر راجش Tope

هشدار بیمارستان fleecing بیماران سختگیرانه عمل وزیر بهداشت راجش Tope در روز پنج شنبه تأکید کرد که با وجود تعداد رو به رشد “وجود دارد هیچ جامعه انتقال” از Covid-19 در ماهاراشترا. “اکثریت موارد گزارش از کسانی که در قرنطینه در خانه و یا در موسسات و یا کسانی که با نوعی از تماس با تاریخ… پس همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ جامعه عفونت در دولت” Tope گفت: رسانه ها افراد.

او گفت که مقامات بهداشت باید موفق به ردیابی تقریبا هر Covid-19 infectee و zeroed در یا منبع خود را از عفونت به عنوان او رد هر گونه “جامعه انتقال”. بدترین آمار در کشور, Maharashtra در حال حاضر 180,298 بیماران و مرگ و میر 8,053 در حالی که 93,154 شده اند به طور کامل درمان و مرخص شده توسط بیمارستان.

Tope همچنین گفت که پلاسما درمانی از گزینه های درمان است اثبات می شود موثر با حدود 90 درصد موفقیت در حالی که داروهای حیاتی مانند Favipiravir و Remdesivir باید در دسترس ساخته شده در منطقه نیز می باشد.

با اشاره به شکایت بی پایان از overcharging این ماهاراشترا دولت ساخته شده است که دوربین مدار بسته اجباری در تمام Covid-19 بخش از بیمارستان وزیر گفت. “دولت مشخص شده هزینه درمان در تمام موارد و بیمارستان ها باید به آن پایبند باشند و یا به صورت دقیق عمل است. اگر بیماران مبتلا به نارضایتی آنها می تواند به جلو آمده و شکایت به ما. ما باید اعلام ویژه شماره پشتیبانی برای این همچنین” Tope گفت.

او گفت: اعضای خانواده یا بستگان در خارج از بیمارستان باید قادر به برقراری ارتباط با بیماران در داخل بخش. با اشاره به گسترده fleecing از بیماران توسط آمبولانس وزیر گفت که نرخ این خدمات پزشکی خواهد بود اعلام شده توسط شهرداری در کمیسیون و منطقه جمع آوری شده است.

“در مورد بیش از حد شارژ توسط بیمارستان ها و یا آمبولانس بیماران می توانند آن را به ما اطلاع و ما باید اقدام” Tope مطمئن باشید. او یک بار دیگر به دادگاه تجدید نظر به مردم و نه به سرکوب هر یک از علائم خود آمده و رو به جلو برای درمان همه علاقه.

وزیر اظهارات معنی دار در نظر گرفته به عنوان شکايات بيماران از گزاف صورتحساب توسط بسیاری از بیمارستان های خصوصی آمبولانس اپراتورهای سرچشمه روزانه در رسانه های اجتماعی از بمبئی و دیگر بخش های دولت است.

علاوه بر overcharging نیز وجود دارد شکایت از تاخیر مفرط توسط آمبولانس اپراتورها که منجر به حداقل یک مرگ یک بیمار نشسته در جاده ها در انتظار یک آمبولانس در پونا به عنوان برجسته توسط سرپرستان در مارس 16.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de