شیوع کروناویروس: NMMC می پرسد جوامع مسکن برای تماشای ساکنان جنبش

شیوع کروناویروس: NMMC می پرسد جوامع مسکن برای تماشای ساکنان جنبش – اخبار

منتشر شده: مه 26, 2020, 10:53 IST | Anurag Kamble | بمبئی

آنها به mandatorily اطلاع بدن مدنی در مورد ساکنان که وارد شده اند با e-عبور و یا مجوزهای خاص و در مورد خدمات ضروری کارگران ماندن وجود دارد

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

به نگه داشتن زبانه ها در بالقوه عفونت پخش این Navi Mumbai Municipal Corporation (NMMC) قرار داده است تعهد در جوامع مسکن. به عنوان e-عبور, تصویب شده توسط پلیس اجازه می دهد تا حرکت از ساکنان در داخل و خارج از NMMC را صلاحیت بدن مدنی خواسته است تا جوامع به آنها اطلاع در مورد چنین ساکنان آینده از دیگر مناطق. آنها همچنین گفته اند افرادی که در حال سفر به دیگر مناطق برای خدمات ضروری به ماندن در خانه پس از آمدن از وظیفه و نه سرمایه گذاری برای هر کار دیگر.

NMMC مبارزه با COVID-19 عفونت به عنوان مجموع تعداد موارد رسیده 1,646 با 820 فعال موارد و 52 مرگ و میر. مقامات در NMMC اشاره می کنند که این موارد ناشی از APMC فروشندگان و ضروری کارگران خدمات برای رفتن به کار هر روز در بمبئی.

جامعه باید مراقب باشند

با توجه به آخرین دستورالعمل های صادر شده توسط NMMC کمیسر Annasaheb Misal آن است که اجباری برای همه جوامع مسکن به اطلاع آنها اگر یک عضو بود که زندگی در جامعه قبل از اینکه مستند به تازگی دوباره با یک e-تصویب و یا اجازه مخصوص. او/او باید به شدت صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز. جامعه باید مراقب باشند در مورد محل نگهداری آنها.

NMMC اشاره کرده است که افراد کار ضروری برای خدمات و ساکن در جامعه نباید برای هر کار دیگر و قرنطینه خود را در خانه خود را. همه این خدمتگزاران آگاه باید توسط جوامع مسکن این است که برای بهتر شدن جامعه و ساکنان دیگر. جوامع نیز خواسته شده است که به اطلاع رسانی در مورد جمله کارگران است.

جوامع ممکن است به صورت قانونی عمل

“این تمرین این است که به نگه داشتن یک برگه در دو نوع عفونت ممکن است. یکی از کسانی که آمده اند در بازگشت به خانه خود با e-تصویب و یا اجازه و دو از ضروری کارگران خدمات که در سفر به دیگر مناطق قرمز به خصوص بمبئی” گفت: ارشد NMMC رسمی. “جوامع مسکن باید سخت افروزی در هر دو نوع از مردم برای محدود کردن گسترش عفونت است. مسافران باید به شدت صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز. ضروری خدمات کارگران نباید اجازه خروج از خانه های خود را برای هر کار دیگر” افسر اضافه شده است.

NMMC گفت: اگر چنین اطلاعاتی ارائه نشده است و جوامع خواهد شد و در صورت اقدام قانونی تحت پیشگیری از اپیدمی بیماری عمل 1897.

اطلاعات می تواند از طریق ارائه: https://form.nmmccovid19.in/

24×7 تلفن رایگان بدون: 1800222309/2310

شماره پشتیبانی: (022) 2756 7060/61

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>