شیوع کروناویروس: Nirmala Sitharaman صندلی دیدار به بررسی ثبات مالی اقدامات


در این جلسه می آید در این زمینه از دولت اعلام کرد یک بسته اقتصادی و اقتصاد رو به یک ضربه شدید به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند در سراسر کشور

Nirmala Sitharaman. Picture/Ministry of Finance-Twitter

Nirmala Sitharaman. تصویر/وزارت مالیه-توییتر

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز پنج شنبه به ریاست یک جلسه از ثبات مالی و شورای توسعه (FSDC) از طریق ویدئو کنفرانس به بررسی اقدامات لازم برای حفظ ثبات مالی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک صدای جیر جیر وزارت مالیه گفت: “وزیر دارایی @nsitharaman صندلی 22 ثبات مالی و شورای توسعه (#FSDC) جلسه طریق ویدئو کنفرانس در دهلی نو امروز. این #FSDC جلسه بررسی اقدامات لازم برای حفظ ثبات مالی در زمینه #COVID19 بیماری همه گیر.”

اعضای این کمیته شامل رئیس بانک مرکزی هند (RBI), رؤسای صاحب SEBI بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند و صندوق بازنشستگی نظارتی و سازمان توسعه. وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur نیز در جلسه حضور داشتند.

در این جلسه می آید در این زمینه از دولت اعلام کرد یک بسته اقتصادی و اقتصاد رو به یک ضربه شدید به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند در سراسر کشور. بانک مرکزی هند نیز هفته گذشته پیش بینی رشد منفی در هند تولید ناخالص داخلی برای سال مالی 2020-21.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>