شیوع کروناویروس: نه پلیس تست مثبت در Wadala

شیوع کروناویروس: نه پلیس تست مثبت در Wadala – اخبار

به روز شده: مارس 02, 2020, 12:38 IST | Vishal سینگ | بمبئی

پلیس پذیرفته شده اند گورو ناناک بیمارستان بودند مستقر در ایست های بازرسی در Wadala شده اند و ارائه مواد غذایی به فقرا در محله های فقیرنشین گذشته یک و نیم ماه

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

نه پلیس و پاسبان از Wadala ایستگاه پلیس شده اند یافت می شود تست مثبت برای کوروناویروس. این پلیس پاسبان بودند مستقر در ایست های بازرسی در منطقه شده اند و ارائه مواد غذایی به فقرا در محله های فقیرنشین گذشته یک و نیم ماه.

تا آنجا که هفت حوزه در Wadala سقوط در منطقه قرمز است که برای تعداد زیادی از کارگران مهاجر. بنابراین Wadala پلیس ارائه مواد غذایی به کارگران مهاجر و فقیر در آن وجود دارد. نگه داشتن این در ذهن 29 پلیس آزمایش Coronavirus روز دوشنبه که نه پلیس و پاسبان به ترتيب مثبت و بستری شده بودند به بیمارستان برای درمان است.

با توجه به اطلاعات دریافتی از پلیس هیچ یک از نه پلیس نشان داد هر گونه علائم. همانطور که از روز شنبه در مجموع 98 پلیس پیدا شده است که با این ویروس آلوده.

یک افسر ارشد پلیس بمبئی گفت: mid-day “ما مراقبت از بهداشت و سلامت از هر پلیس. تیم ما این است که رفتن به منطقه قرمز, بنابراین به عنوان یک اقدام احتیاطی ما تا به حال تست شده پلیس در وظیفه وجود دارد.”

“با نه پلیس در حال آزمایش مثبت کل Wadala ایستگاه پلیس شده است sanitised. ما در حال مراقبت از پلیس و همچنین خانواده خود را,” او اضافه شده است.

بندر منطقه DCP Rashmi Karandikar گفت: اواسط روز “تمام پلیس آزمایش مثبت پذیرفته شده اند گورو ناناک بیمارستان و تحت درمان است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im