شیوع کروناویروس: اخبار از حدود 50 روزنامه نگاران تست COVID-19 مثبت تاسف می گوید: دولت

شیوع کروناویروس: اخبار از حدود 50 روزنامه نگاران تست COVID-19 مثبت تاسف می گوید: دولت – اخبار

انتشار: May 20, 2020, 18:55 IST | ANI | بمبئی

نمونه معیارهای بسیار روشن است که هر کسی که نیاز به آزمایش می شود نمونه گفت: Aggarwal

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این مرکز روز دوشنبه گفت که حدود 50 روزنامه نگاران تست مثبت برای COVID-19 در بمبئی است که بسیار مایه تاسف است.

“روزنامه نگاران تست مثبت برای COVID-19 بسیار تاسف اخبار. زمانی که شما (روزنامه نگاران) حضور خود را در ندای وظیفه, مهربانی را لازم احتیاطی پیروی از هنجارهای اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت” Lav Agarwal مشترک وزیر بهداشت و رفاه خانواده گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه اینجا.

این می آید به عنوان 53 روزنامه نگاران در بمبئی آزمایش مثبت برای COVID-19. همه آنها تحت انزوا با توجه به Brihanmumbai شهرداری شرکت. در پاسخ به یک سوال که آیا افراد بدون علامت نیاز به آزمایش می شود Agarwal گفت: “80 درصد موارد بدون علامت و علائم خفیف و ما می توانید آنها را. نمونه معیارهای بسیار روشن است که هر کسی که نیاز به آزمایش می شود نمونه برداری.”

“ما شده اند برجسته وجود دارد که دو معیار از نگرانی — مناطق با داشتن تعداد زیادی از موارد مناطق با داشتن نرخ رشد از موارد بالا است و دو برابر شدن نرخ کم است,” او اضافه شده است. Agarwal اظهار داشت: مقامات بهداشت در حال حصول اطمینان از مداخله موثر به طوری که مناطق آسیب دیده نمی تواند به تعداد زیادی از موارد بیشتر است.

“ما در حال هماهنگی با آمریکا و دولت های منطقه و اقدام لازم. سه تیم از دولت مرکزی فرستاده شده اند به ماهاراشترا است که مشغول به کار در پونا بمبئی و یک تیم هماهنگ کننده بین ایالت ماهاراشترا با دولت مرکزی و دولت های منطقه,” او گفت:. Agarwal گفت که هند COVID-19 دو برابر شدن نرخ بهبود یافته به 7.5 روز از 3.4 روز قبل از این مستند به اجرا گذاشته شد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im