شیوع کروناویروس: ان دی ام ای مسائل منظور گسترش مستند تا مارس 31

شیوع کروناویروس: ان دی ام ای مسائل منظور گسترش مستند تا 31 مه – اخبار

منتشر شده: مارس 17, 2020, 19:21 IST | ANI | بمبئی

قدرت بیشتر هدایت NEC به موضوع تغییرات در دستورالعمل لازم در نظر داشتن نیاز به باز کردن فعالیت های اقتصادی در حالی که حاوی گسترش COVID

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) روز یکشنبه با صدور دستور به ادامه coronavirusinduced مستند اقدامات تا مارس 31.

بر این اساس ملی کمیته اجرایی خواسته شده است به صدور دستورالعمل در نظر داشتن فعالیت های اقتصادی. “در اعمال قدرت در بخش 6(2)(من) از مدیریت بحران مصوب سال 2005 در 24 مارس سال 2020 14 مارس سال 2020 و در 1 مارس سال 2020 ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) به کارگردانی وزارتخانه ها/ادارات از دولت هند و دولت های ایالتی و مقامات دولتی به اقدامات بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش COVID 19 در کشور گفت:” ان دی ام ای در جهت آن است.

“این اقدامات شده اند در نیروی از 25 مارس سال 2020 است. دستورالعمل های دقیق سفارشات, توضیحات و addenda صادر شده توسط ملی کمیته اجرایی (NEC) از زمان به زمان در بخش 10(2)(1) از مدیریت بحران مصوب سال 2005 گفت:” ان دی ام ای.

“با توجه به این واقعیت است که مستند اقدامات نیاز به اجرا برای یک دوره بیشتر در کشور برای جلوگیری از گسترش COVID 19, ان دی ام ای در ورزش از قدرت در بخش 6 (2) (من) از مدیریت بحران, قانون سال 2005 بدین وسیله هدایت وزارتخانه ها/ ادارات از دولت هند و دولت های ایالتی و مقامات دولتی برای ادامه مستند اقدامات تا 31 ماه مه سال 2020 است.

قدرت بیشتر هدایت NEC به موضوع تغییرات در دستورالعمل لازم در نظر داشتن نیاز به باز کردن فعالیت های اقتصادی در حالی که حاوی گسترش COVID” آن اضافه شده است. ان دی ام ای, در حالی که سفارش فرمت مستند تا 31 مارس گفت که در حال حاضر NEC به ریاست دبیر خانه آجی Bhalla را موضوع تازه دستورالعمل که اجرا خواهد شد از فردا.

ماهاراشترا, Telangana و پنجاب اعلام کرد در حال حاضر گسترش مستند تا مارس 31. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرده بود که در سراسر کشور coronavirus مستند تمدید خواهد شد به یک چهارم فاز با “کاملا متفاوت” قوانین که اعلام خواهد شد قبل از زمان یکی از انقضای on May 17.

این مستند در سراسر کشور است که نخست وزیر بود و برای اولین بار اعلام کرد در مارس 24 بود که میله میله به پایان on May 17. مودی به حال در مارس 24 اعلام کرد که در سراسر کشور مستند به مدت 21 روز. در مه 14, او تمدید مستند تا آوریل 3. در 1 مه MHA بیشتر تمدید مستند دوره به مدت دو هفته فراتر از 4 ممکن است با برخی از تسهیلات. دولت مرکزی به تازگی اعلام کرد Rs 20 lakh کرور بسته محرک برای مبارزه با COVID-19.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de