شیوع کروناویروس: نیروی دریایی هواپیما حمل و نقل تیم پزشکی از گوا به پونا

شیوع کروناویروس: نیروی دریایی هواپیما حمل و نقل تیم پزشکی از گوا به پونا – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 15:29 IST | Vinod Kumar منون | بمبئی

تیم پزشکی به رهبری دکتر Savio رودریگز هود میکروبیولوژی گوا کالج پزشکی را تحت آموزش برای راه اندازی یک COVID مرکز آزمون در گوا.

Indian Navy team with the medical staff before take-off.

هند نیروی دریایی تیم با کادر پزشکی قبل از take-off.

یک ● هواپیمای نیروی دریایی هند با یک تیم از چهار پزشکان از گوا دولت در بخش بهداشت و درمان در زمان خارج از فهم Hansa گوا به پونا در 25 مارس سال 2020 است. تیم پزشکی به رهبری دکتر Savio رودریگز هود میکروبیولوژی گوا کالج پزشکی را تحت آموزش برای راه اندازی یک COVID مرکز آزمون در گوا.

یک درخواست به نیروی دریایی برای ارائه حمل و نقل هوایی دریافت کرده بود با پرچم افسر فرمانده گوا منطقه در اواخر ساعت 24 Mar سال 2020 است. نیروی دریایی بلافاصله آغاز مراحل لازم و این هواپیما در صبح امروز. چند نمونه از COVID-19 مظنون نیز انجام شده توسط تیم پزشکی برای تست.

تیم پزشکی است که به احتمال زیاد به بازگشت به گوا در 27 Mar 2020 پست از اتمام این دوره آموزشی ،

در ضمن همه 44 مسافر که o n a زیارت به ایران همچنان در قرنطینه در مواد سازمان Ghatkopar (W) و خوشبختانه هیچ یک از آنها آزمایش مثبت برای COVID 19 – اگر دو نفر از آنها گرفته شد به Kasturba بیمارستان پس از آنها نشان داد علائم تب و سرفه و اما بازگشت به مرکز قرنطینه پس از گزارش خود را آزمایش منفی گفت: دفاع سخنگو.

در مارس 27, آنها را تکمیل دو هفته از اقامت خود را در قرنطینه و تازه تست تکرار خواهد شد و اگر نتایج منفی آنها اجازه خواهد داشت برای رفتن به خانه های مربوطه خود را با احتمال زیاد امکان در خانه بمانند و در مورد هر کسی که تست مثبت آنها خواهد شد نقل مکان کرد به جداسازی بخش در تعیین شارت بیمارستان یا Kasturba.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>