شیوع کروناویروس: Nashik پلیس تشکر از آکشی کومار برای 500 گروههای مچ دست که در مسیر COVID-19 علائم

شیوع کروناویروس: Nashik پلیس تشکر از آکشی کومار برای 500 گروههای مچ دست که در مسیر COVID-19 علائم – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 10:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آکشی کومار نیز اهدا Rs 25 کرور به PM مراقبت صندوق برای کمک به این کشور در مبارزه با جهانی همه گیر و همچنین خود را تغییر نمایش در توییتر به پرداخت توجه به ماهاراشترا پلیس

Akshay Kumar extends a 'Thank you' note to all corona warriors across the country. Picture.Instagram Akshay Kumar

آکشی کومار گسترش ” با تشکر از شما توجه داشته باشید به همه تاج رزمندگان در سراسر کشور است. تصویر.Instagram آکشی کومار

پس از اهدای تومان 2 کرور به سمت پلیس بمبئی بنیاد برای کمک به این شهرستان پلیس مبارزه با COVID-19 نبرد بالیوود بازیگر Akshay Kumar بار دیگر جلو آمده و وام کمک به دست به Nashik پلیس در این آزمایش بار. روز دوشنبه Nashik پلیس و کمیسر Vishwas Nangre Patil زمان به سایت های شبکه های اجتماعی برای بیان قدردانی خود را به عمل سوپراستار B-شهر میباشد.

در حالی که گسترش با تشکر از شما توجه داشته باشید به Sooryavanshi بازیگر Nashik کمیسر پلیس گفت که گروههای مچ دست کمک خواهد کرد که برای تشخیص دمای بدن و علائم مرگبار COVID-19 ویروس. جالب, Akshay Kumar اهدا 500 smartwatches که پیگیری علائم کروناویروس به Nashik پرسنل پلیس.

پیش از این Kesari بازیگر اهدا 1,000 smartwatches به پلیس بمبئی و همچنین کمک Rs 3 کرور برای کمک به این کشور, ثروتمندترین مدنی بدن را سریع تست کیت حفاظت فردی و تجهیزات ماسک صورت برای مقابله با COVID-19 بحران است.

این اولین مثال زمانی که Akshay Kumar اهدا کرده است برای کمک به خط مقدم کارگران که منجر هند در مبارزه با جهانی همه گیر. او همچنین اهدا Rs 25 کرور به PM مراقبت صندوق برای کمک به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر.

فراتر رفتن از کمک های مالی Akshay Kumar همراه با Ajay Devgn و Suniel Shetty همکاری با Dharavi خواننده های رپ و ایجاد یک موزیک ویدئو برای گسترش پیام از ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 عفونت است.

عمل-قهرمان تمدید شد حمایت خود را نسبت به ماهاراشترا پلیس با تغییر صفحه نمایش از حساب های رسانه های اجتماعی که از ماهاراشترا پلیس آرم. با توجه به توییتر نوشت: “من در حال تغییر من DP به ایشان به عنوان یک علامت احترام است.”
نیست که واقعا متفکر?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net