شیوع کروناویروس: نارندرا به آدرس ملت در 8 ساعت در روز سه شنبه

شیوع کروناویروس: نارندرا به آدرس ملت در 8 ساعت در روز سه شنبه – اخبار

انتشار: Mar 24, 2020, 12:54 IST | PTI | بمبئی

او خطاب به ملت در تلاش برای مبارزه با این ویروس در 19 مارس ، در آخرین سخنرانی خود را در شیوع ویروس مودی به نام به حال برای حل و خویشتنداری’ برای مبارزه با این بیماری است.

Prime Minister Narendra Modi

نخست وزیر نارندرا مودی

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس کشور برای بار دوم در یک هفته در 8 ساعت در روز سه شنبه در شیوع کروناویروس. “آدرس ملت در 8 PM امروز مارس 24 سال 2020 در جنبه های حیاتی مربوط به تهدید COVID-19,” مودی توییتی.

او خطاب به ملت در تلاش برای مبارزه با این ویروس در 19 مارس ، در آخرین سخنرانی خود را در شیوع ویروس مودی به نام به حال برای “حل و فصل و خویشتن داری” برای مبارزه با این بیماری است. او همچنین اعلام کرد راه اندازی یک نیروی کار به رهبری وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به دنبال اقدامات برای محدود کردن مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

مودی بوده و در تعامل با ذینفعان مختلف در راه به بررسی گسترش ویروس.
روز چهارشنبه او را به ارتباط برقرار کردن با مردم بنارس خود Lok سبها حوزه, در این بیماری همه گیر. نزدیک به 500 coronavirus موارد گزارش شده در هند تا کنون با توجه به وزارت بهداشت داده در روز سه شنبه.

به عنوان موارد عفونت ویروسی رسید, مقامات قرار داده اند تقریبا تمام کشور تحت مستند ممنوعیت تجمع مردم و تعلیق جاده, راه آهن و ترافیک هوایی تا 31 مارس است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>