شیوع کروناویروس: نارندرا چوب به اعتماد gamcha’ ماسک در دیدار با CMs در COVID-19 وضعیت

شیوع کروناویروس: نارندرا چوب به اعتماد gamcha’ ماسک در دیدار با CMs در COVID-19 وضعیت – اخبار

به روز شده: Apr 27, 2020, 14:42 IST | ANI | بمبئی

پوشش دهان و بینی با یک سنتی ‘gamcha’ بوده است رفتن به گزینه برای PM مودی در یک پیشنهاد به مردم را آگاه چگونه آنها می توانند به راحتی اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus.

Prime Minister Narendra Modi during a video conference with CMs of all states

نخست وزیر نارندرا مودی در یک کنفرانس ویدئویی با سیستم مدیریت محتوا از تمام متحده

نخست وزیر نارندرا مودی در یک کنفرانس ویدئویی با وزرای ارشد بیش از COVID-19 وضعیت دیده می شد پوشش صورت خود را با یک سنتی ‘gamcha در روز دوشنبه.

نخست وزیر ‘gamcha” بود یک دشت سفید رنگ با یک دریا سبز بررسی الگوی. پوشش دهان و بینی با یک سنتی ‘gamcha’ بوده است رفتن به گزینه برای مودی در یک پیشنهاد به مردم را آگاه چگونه آنها می توانند به راحتی اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus.

مودی عینک ‘gamcha’ قبلا برای آدرس خود را به این کشور در مارس 14, که در طی آن او اعلام کرد توسعه ملی مستند تا آوریل 3. در طول یک ویدیو تعامل با Sarpanchs در آوریل 24, مودی دوباره تصمیم گرفتند برای ‘gamcha’. او دیده می شود پوشیدن, در خانه, پارچه سفید, ماسک, در نشست قبلی با وزرای ارشد در آوریل 11.

با 1,396 بیشتر COVID-19 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته هند تعداد coronavirus موارد رسیده 27,892 گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز دوشنبه. از کل موارد 20,835 بیماران فعال هستند و موارد 6,185 موارد درمان شده است تخلیه شده و یا مهاجرت کردند. مرگ و میر می ایستد در 872 با به عنوان بسیاری از 48 تلفات گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de