شیوع کروناویروس: Mumbaikars رفتن مایل اضافی برای اطمینان از هیچ کس می رود گرسنه

شیوع کروناویروس: Mumbaikars رفتن مایل اضافی برای اطمینان از هیچ کس می رود گرسنه – اخبار

به روز شده: Mar 27, 2020, 08:45 IST | Pallavi, هوشمند, Pradeep Dhivar | بمبئی

افراد و سازمانها همچنان به انجام کمی خود را با توزیع مواد غذایی و آب برای بی خانمان ها, گدا, روزانه, شرط پلیس و باشگاه کارگران

Waseem Ahmed Shaikh, a businessman from Chembur, offers food to a cop on Thursday. Pics/ Pradeep Dhivar

Waseem احمد شیخ یک تاجر از Chembur ارائه می دهد مواد غذایی به یک پلیس در روز پنج شنبه. عکس/ Pradeep Dhivar

با این مستند در محل و بیکاری و برای امرار معاش خود فقیر و بی خانمان در شهر پیدا کرده اند امیدواریم در خوب سامریان که اطمینان حاصل کرد که هیچ کس گرسنه می خوابد در حالی که این کشور در مبارزه مرگبار Coronavirus.

کمک برای نیازمندان — افراد بی خانمان, گدا, روزانه شرط است — ریختن از تمام گوشه و کنار این شهر; نه فقط سازمانهای افراد بیش از حد در حال رفتن مایل اضافی برای نگه داشتن شهروندان خود را تغذیه. یکی در میان آنها یک تاجر از Chembur, Waseem احمد شیخ که بارهای خود را به چهار چرخ با بیسکویت و موز و بطری های آب و درایوهای تا Bandra توزیع آنها را به نیازمندان و دو بار در روز.

“من شروع به این روز یکشنبه در روز Janata مقررات منع رفت و آمد. من می بینم بسیاری از مردم در جاده ها با هیچ گزینه ای به ترتیب مواد غذایی و آب است. در حال حاضر با 21-day مستند وضعیت در حال رفتن به بدتر. بنابراین من تصمیم به انجام کمی من گفت:” شیخ که صرف حدود 2,000 تومان هر روز به خرید موز بطری های آب معدنی و Parle-G بیسکویت برای نیازمندان است.

amaat-e-Islami Hind volunteers distribute food packets to people in need on Thursday
Jamaat-e-Islami عقبی داوطلبان توزیع مواد غذایی بسته به افراد نیازمند در روز پنج شنبه

شیخ درایوهای تا Bandra با سهام دو بار در روز یک بار در 12 ساعت و دوباره 9 pm. او دقت طول می کشد مراقبت از خود ایمنی با قرار دادن ماسک و دستکش و حمل sanitisers. “من شده اند انجام این کار به مدت سه روز در حال حاضر. من را کمک به هر کسی من را در خیابان می شود آن را یک فرد بی خانمان, یک افسر پلیس و یا هر کسی که نیاز به. این است که واقعا مورد نیاز با همه چیز بسته در حال حاضر,” او گفت:. چندین سازمان نیز ارائه مواد غذایی به درمانده. دانشجویان اسلامی سازمان (SIO) و Jamaat-e-Islami عقبی پیوسته اند دست به ارائه مواد غذایی به روزانه شرط که در حال حاضر در خارج از شغل. در Kalyan به تنهایی 10 سازمان های مختلف گرد هم آمده اند برای ارائه جیره کیت به حدود 600 خانواده های نیازمند.

Haseeb Bhatkar رئیس جمهور از بمبئی شعبه, Jamaat – e-Islami عقبی گفت: “ما احساس می کنیم آن است که مسئولیت ما را به مراقبت از محروم و در حال مبارزه با جنگ های بزرگتر در این زمان بحران. در حالی که ما در حال ارائه مواد غذایی بسته به دستمزد روزانه کارگران که شغل خود را از دست; ما درخواست تجدید نظر به شهروندان برای تماس با ما اگر آنها می خواهند به کمک.” Bhatkar گفت: داوطلبان شده اند و دستورالعمل های مناسب به اقدامات احتیاطی در هنگام خروج از خانه خود را.

در ضمن Sree Kutchi Visha Oswal جین Seva Samaj در Kurla شده است توزیع حدود 800 مواد غذایی بسته به افراد مشغول به کار در خدمات ضروری است. Kaptan مالک NCP corporator که کمک های این سازمان گفت: “این مواد غذایی بسته های ارائه شده برای تمام کسانی که مشغول به کار در خدمات ضروری مانند پلیس کارکنان بیمارستان BMC کارگران است. حدود 500 بسته های توزیع شده در صبح و 300 در شب.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>