شیوع کروناویروس: Mumbaikars پرهیاهو و نقض بخش 144

شیوع کروناویروس: Mumbaikars پرهیاهو و نقض بخش 144 – اخبار

به روز شده: May 25, 2020, 07:40 IST | Vishal سینگ | بمبئی

اینها برخی از دلایل بخش 144 متخلفان در حال ساخت برای توجیه خروج از خانه در میان مستند شامل COVID-19 گسترش

Residents at Crawford market gather for cooking gas on Tuesday. Representation picture/Suresh Karkera

ساکنان در کرافورد بازار جمع آوری برای پخت و پز گاز در روز سه شنبه. نمایندگی تصویر/Suresh Karkera

برخی از Mumbaikars به نظر می رسد unstirred در مورد افزایش موارد Coronavirus در این شهرستان و نگرانی های فزاینده در مورد این بیماری همه گیر به عنوان آنها پرهیاهو و نقض بخش 144 از CrPc که تحمیل شده در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

سه شنبه شب پلیس شهرستان در حال ثبت 112 موارد زیر بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) از قانون مجازات اسلامی در دو روز گذشته یک افسر گفت: اواسط روز است. در میان کسانی که رزرو برای نقض بخش 144 صاحبان 16 رستوران شش پان مغازه 53 مغازه های فروش وسایل غیر ضروری, 18 دستفروشان, 10 مورد از جمعیت جمع آوری در مکان های مختلف در سراسر شهرستان و سه مورد مشکوک به کرونا ويروسی که نقض شرایط خانه-قرنطینه.

وقتی پلیس پرسید: یک گروه از افراد نزدیک Juhu چرا آنها تا به حال بیرون آمدن از خانه خود را و جمع آوری یکی از آنها گفت که خانه اش کوچک است و با بسیاری از خانواده اش با هم زندگی می کنند او نمی تواند در خانه بماند برای مدت طولانی به گفته یک افسر. دیگری گفت: هیچ چیز به ترس از او به عنوان با پوشیدن ماسک.

‘ما برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در طول یک حکومت نظامی’ این بهانه یکی از متخلفان که آمده بود به همراه چند نفر دیگر در Bhendi بازار افسر اضافه شده است.

یک tapri صاحب در جنوب بمبئی به پلیس گفت که او در افتتاح فروشگاه خود را پس از مردم شروع به تماس با او و درخواست برای پان و سیگار.

یک افسر از شمال منطقه گفت: اواسط روز “خواسته ما مردم به این دلیل به ترک خانه های خود را در طول مستند آنها گفت: سیگار خود را سهام بود. حتی برخی از آنان خواست برای کسب اطلاعات در مورد مغازه ها بودند که باز گفت: “من خواهد شد خرید سیگار و بلافاصله به خانه’.”

یک افسر پلیس گفت: آنها نه اقدام علیه کسانی که با دلیل معتبر است. پلیس بمبئی سخنگوی Prannoy Ashok همچنین گفت: “پلیس را در برابر کسانی که به ترک خانه های خود بدون هیچ دلیلی.” “ما درخواست تجدید نظر به Mumbaikars که خانه خود را ترک تنها در صورتی لازم است,” او اضافه شده است.

112
هیچ. از موارد ثبت شده در برابر متخلفان در 2 روز

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>