شیوع کروناویروس: بمبئی جوانان Chamarajanagar منطقه اول COVID-19 مورد

شیوع کروناویروس: بمبئی جوانان Chamarajanagar منطقه اول COVID-19 case – اخبار

انتشار: Jun 10, سال 2020, 20:17 IST | سرپرستان | بمبئی

با توجه به رسمی, دانش آموز خود را به ارمغان آورد مادر دیابتی به منطقه فکر این امر می تواند امن تر برای نگه داشتن او در یک منطقه سبز از Covid-19 کانون بمبئی

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

22 ساله در بمبئی اقامت تحصیل در رشته پزشکی در پونا تا تبدیل به اولین Covid-19 مورد در Chamarajanagar منطقه کارناتاکا واقع شدهاست. “این جوانان ساکن بمبئی آمده بود به رها کردن مادر خود را در یک بستگان جای” سلامت گفت: با توجه به سرپرستان در روز چهارشنبه.

با توجه به رسمی, دانش آموز خود را به ارمغان آورد مادر دیابتی به منطقه فکر این امر می تواند امن تر برای نگه داشتن او در یک منطقه سبز از Covid-19 کانون بمبئی. “آنها در زمان یک قطار به بنگلور و سوار به منطقه از وجود دارد, همراه با عموی خود که آمد به آنها را انتخاب کنید,” او گفت:.

آنها وارد کرده بود روز جمعه و برتر منطقه در شب. در روز شنبه بود آزمایش منفی برای کوروناویروس. صبح یکشنبه از جوانان شکایت از اسهال. “در تست های اولیه وجود دارد برخی از علائم. آن را تایید کرد در آزمایش او برای کوروناویروس. او تهدید” گفت: این مقام.

در حال حاضر او در حال مشاهده در ICU. “دانش آموز نمی آمد در تماس با هر کسی از این منطقه به جز عمویش او تنهاست اصلی تماس با ما” این مقام گفت. این منطقه در بخش بهداشت و درمان دارای مقادیر جایی که او به صرف زمان خود را.

Chamarajanagar افراد فعال در گزارش به مقامات منطقه هر بازدید کننده های جدید. به عنوان بسیاری از 70 نفر در حال قرنطینه در منطقه است. با اولین Covid-19 مورد منطقه وضعیت تغییر کرده است به منطقه نارنجی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de