خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: بمبئی بدترین تحت تاثیر قرار; Worli-Prabhadevi است مثبت بیماران – اخبار

به روز شده: May 06, 2020, 17:26 IST | یک خبرنگار | بمبئی

با توجه به آموزش پزشکی و مواد مخدر وزارت اطلاعات و 45 نفر باید تسلیم مرگبار پاتوژن تا به حال در ماهاراشترا میزان مرگ و میر 6.01 درصد است.

Mumbai police personnel get ready for nakabandi at Parel. (Photo: Pradeep Dhivar)

پلیس بمبئی پرسنل آماده برای nakabandi در پارل. (عکس: Pradeep Dhivar)

در حالی که وجود دارد این است که وزوز اجتماعی فاصله است که به دنبال آن در برخی از مناطق بمبئی وجود ندارد روند خاص در Covid-19 مثبت بيماران است. بمبئی شده است بدترین آسیب دیده در ماهاراشترا حسابداری برای بیش از 450 موارد مثبت از 748 coronavirus موارد در ماهاراشترا. این شهر G south ward که شامل Worli Koliwada, Prabhadevi, Jijamata گزارش 68 مورد است که حداکثر در بمبئی. تعدادی از موارد در E بخش که شامل Byculla افزایش یافته و از 19 تا 44 در یک روز. D بخش که شامل تپه مالابار و Tardeo گزارش 34 مورد در حالی که Jogeshwari به Vileparle (K شرق و غرب) منطقه گزارش شده 63 مورد.

در غرب حومه Jogeshwari به ناپسندیده Parle منطقه دارای بیشترین تعداد Covid-19 موارد مثبت در حومه شرقی, M شرق و غرب M – Chembur, Deonar, Govani گزارش 47 مورد. Goregaon با 24 مورد و Bandra – ایران (H شرق) با 25 نفر نیز در بالای نمودار. تعدادی از موارد در شمال بخش از شهرستان ها به سمت پایین تر. Dahisar و Borivali گزارش شش و هفت مورد بود. ب بخش شامل Dongri و جی جی با چهار مورد.

از مجموع 748 coronavirus موارد مثبت در ماهاراشترا 63 درصد مرد هستند. با توجه به آموزش پزشکی و مواد مخدر وزارت اطلاعات و 45 نفر باید تسلیم مرگبار پاتوژن تا به حال در ماهاراشترا میزان مرگ و میر 6.01 درصد است. تعداد مرگ و میر مشخصی با سه مرگ و میر در مارس 3, پس از 13 آوریل 6.

ماهاراشترا شمارش: منطقه عاقلانه فروپاشی کل و موارد جدید

Coronavirus Outbreakحسن نیت ارائه میدهد تصویر: آموزش پزشکی و داروهای گروه دولت ماهاراشترا

بمبئی بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر در 458 موارد توسط پونا خان و سنگلی با 100 و 82 و 25 نفر بود. BMC منتشر شده است ward-عاقلانه نقشه از موارد گزارش شده تا 5 آوریل. G جنوبی, E و D بخش که در مجاورت یکدیگر هستند گزارش شده حداکثر تعداد موارد است.

(با ورودی از آموزش پزشکی و داروهای گروه دولت ماهاراشترا)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان