شیوع کروناویروس: بمبئی سوابق بالاترین COVID-19 مرگ و میر در یک روز

شیوع کروناویروس: بمبئی سوابق بالاترین COVID-19 مرگ و میر در یک روز – اخبار

به روز شده: مارس 03, 2020, 07:09 IST | Arita سرکار | بمبئی

Dharavi سوابق 89 جدید, موارد مصرف کل هیچ. از موارد در منطقه به 496

Workers test the durability of beds made out of cardboard at the makeshift hospital for COVID-19 patients at Manohar Joshi Jr College at Kalakilla, Dharavi. Pic/Suresh Karkera

کارگران تست دوام تخت ساخته شده از مقوا در موقت بیمارستان برای COVID-19 بيمار در منهر Joshi Jr کالج در Kalakilla, Dharavi. عکس/Suresh Karkera

یک روز پس از تعداد مرگ و میر کاهش یافته است, بمبئی مرگ و میر افزایش به 27 و میر در شنبه بیشترین تعداد ثبت شده در یک روز. این شهر تعداد موارد جدید نیز زاغه مناطق مانند Dharavi 89 ثبت موارد جدید در یک روز.

ماهاراشترا گزارش 36 مرگ و میر در روز شنبه و 27 از آنها رخ داده است در بمبئی سه در پونا سه در امراواتی و در Vasai-ویرر و اورنگبد. مقامات بهداشتی دولت گفت که در علاوه بر این به 27 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در بمبئی ساکن غرب بنگال نیز درگذشت و در شهر. مدنی گفته اند که 20 نفر از کسانی که در بيماران مبتلا به سایر بیماری ها از جمله فشار خون بالا و دیابت و 15 از بيماران در گروه سنی 40-59 سال است.

مدنی مقامات اعلام کرد که 89 مورد جدید گزارش شده در Dharavi در روز شنبه و 38 مورد جدید در روز جمعه است که در مجموع تعداد موارد در منطقه تا 496. در میان دیگر مناطق Kumbharwada ادامه به یک نقطه داغ با 16 مورد جدید در دو روز در حالی که Kunchikurve نگر تا به حال 10 مورد جدید. جدا از Dharavi, 17 مورد جدید گزارش شده در Mahim بیش از دو روز گذشته که شامل دو نفر از ماهیگیر مستعمره و 13 مورد جدید در Dadar.

مدنی مقامات G South ward, که تا به حال بیشترین تعداد موارد گزارش شده که 30 مورد جدید تایید شد در روز شنبه. “این وضعیت بهتر است در Worli Koliwada و Jijamata نگر. وجود دارد تعدادی از موارد در حال ظهور از BDD chawl و پریم نگر” گفت: Sharad Ughade دستیار شهرداری کمیسر G South ward. وقتی پرسیده شد که اگر محدودیت در Worli Koliwada که مهر و موم شده و برای چند هفته خواهد بود آرام Ughade اضافه شده است که آنها را به یک تصمیم در هفته آینده.

دو مهندس در بخش تعمیر و نگهداری از Nair بیمارستان نیز آزمایش مثبت است. دکتر موهان جوشی که مسئول Nair بیمارستان تایید این خبر گفت: “این مهندسین نمی آمد در تماس با هر COVID بیماران آنها گرفتار عفونت از مناطق که در آن زندگی می کنند.”

مقامات بهداشتی دولت گفت که ماهاراشترا گزارش 790 موارد جدید و از آنها 547 از آنها از بمبئی و شهر در حال حاضر 8,359 موارد است. در مناطق در سراسر کشور 121 بيمار مرخص پس از بهبودی کامل. تا تاریخ Maharashtra تا به حال 12,296 مورد تأیید و 521 مرگ و میر.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im