شیوع کروناویروس: پلیس بمبئی با تشکر از آکشی کومار برای اهدای تومان 2 کرور خود را به صندوق

شیوع کروناویروس: پلیس بمبئی با تشکر از آکشی کومار برای اهدای تومان 2 کرور به خود صندوق – اخبار

به روز شده: Apr 27, 2020, 17:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که گسترش با تشکر از شما توجه داشته باشید پلیس بمبئی گفت که سهم کمک خواهد کرد که برای حفاظت از جان پلیس بمبئی پرسنل که متعهد به حفاظت از شهر

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در سراسر شهر بمبئی پلیس روز دوشنبه به توییتر گرفت با تشکر بازیگر بالیوود Akshay Kumar برای خود فروتن سهم به سمت پلیس بمبئی بنیاد در میان COVID-19 بحران است.

در حالی که گسترش با تشکر از شما توجه داشته باشید به این عمل سوپراستار B-Town صنعت پلیس بمبئی گفت که سهم کمک خواهد کرد که برای حفاظت از جان پلیس بمبئی پرسنل که متعهد به حفاظت از شهرستان برای مبارزه با جهانی همه گیر.

در گذشته بیش از حد Sooryavanshi بازیگر اهدا تومان 3 کرور به کمک Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) به منظور کمک به آنها را سریع تست کیت حفاظت فردی تجهیزات و ماسک صورت در نبرد خود را در برابر این ویروس مرگبار است.

علاوه بر کمک به پلیس بمبئی و کشور را به ثروتمندترین مدنی بدن, Akshay نیز کمک Rs 25 کرور به PM مراقبت صندوق برای کمک به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر. قبلا پلیس بمبئی ابراز قدردانی به بالیوود مدیر Rohit Shetty برای تسهیل هشت هتل در سراسر شهر برای پلیس بمبئی پرسنل.

ضمن تشکر از Rohit Shetty برای نوع خود را حرکت پلیس بمبئی گفت که این مرکز کمک خواهد کرد در وظیفه تاج رزمندگان به استراحت و تغییر ترتیبات برای صبحانه و شام.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net