شیوع کروناویروس: پلیس بمبئی سوگواری از دست دادن دو پلیس که درگذشت COVID-19

شیوع کروناویروس: پلیس بمبئی سوگواری از دست دادن دو پلیس که درگذشت COVID-19 – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 14:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سر پاسبان Pendurkar مرگ اولین بار است که چنین تلفات در این شهر نیروی انتظامی با توجه به این رمان coronavirus

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

Coronavirus همه گیر شده و باعث شوک و غم و اندوه به شهر بمبئی پس از دو پرسنل پلیس بمبئی پلیس جان خود را از دست به COVID-19. با توجه به توییتر پلیس بمبئی رسیدگی است که شناخته شده برای آن شوخ توییتهایی روز یکشنبه با اعلام این خبر غم انگیز را به پیروان خود.

در آن صدای جیر جیر پلیس بمبئی گفت که آنها از دست داده و دو سر پاسبان با توجه به COVID-19 بحران است. در حالی که پرداخت ادای احترام به دو پلیس پرسنل پلیس بمبئی گفت که نمی توان آنها را آپلود هر توییتهایی در حافظه از روح رفتگان.

به پلیس بمبئی گفت که سر پاسبان Sandip Surve (52) و Chandrakant Ganapat Pendurkar (57) بود که مبارزه رمان coronavirus برای چند روز گذشته تسلیم به این ویروس مرگبار است. بمبئی کمیسر پلیس Parambir سینگ همچنین در زمان به توییتر و پرداخت می شود مراسم تجلیل از دو ‘کرونا رزمندگان’ که از نبرد در برابر جهانی همه گیر.

در حالی که سر پاسبان Chandrakant Ganapat Pendurkar متصل شد به Vakola ایستگاه پلیس سر پاسبان Sandip Surve مشغول به کار بود با حفاظت شاخه ای از پلیس بمبئی. به گزارش خبرگزاری ANI, HC Pendurkar ساکن در Premnagar مستعمره در Worli تسلیم به COVID-19 در Nair بیمارستان. HC Pendurkar مرگ اولین بار است که چنین تلفات در این شهر نیروی انتظامی با توجه به اپیدمی جهانی.

به تاریخ بمبئی گزارش کرده است در مجموع 5,049 مثبت coronavirus موارد تا مارس 25 با 119 کشته در حال وقوع در شهر.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>