شیوع کروناویروس: بمبئی جرم شعبه توقیف 5,000 sanitiser بطری تومان ارزش 2.5 لاخ در Mahim

شیوع کروناویروس: بمبئی جرم شعبه توقیف 5,000 sanitiser بطری تومان ارزش 2.5 لاخ در Mahim – اخبار

انتشار: Mar 29, 2020, 15:40 IST | Vishal سینگ | بمبئی

جرم و جنایت در شعبه دریافت یک نکته و حمله به تخت. آنها گفتند sanitisers متعلق به یک شرکت به نام â€Hiketo Gel’.

Cops raided the flat in Mahim and seized 5,000 sanitiser bottles.

پلیس حمله تخت در Mahim و ضبط 5,000 sanitiser بطری.

واحد 6 از بمبئی جنایت شعبه, بازداشت سه نفر و کشف و ضبط 5,000 دست sanitiser بطری تومان ارزش 2.5 لاخ از Mahim در روز شنبه. در شیوع کروناویروس تقاضا برای facemasks و sanitisers افزایش یافته است اما اکثر فروشگاه ها از سهام هستند.

با توجه به جرم شعبه مقامات متهم بودند درگیر در بازاریابی و احتکار دست sanitisersb در یک تخت در Mahim. جرم و جنایت در شعبه دریافت یک نکته و حمله به تخت. آنها گفتند sanitisers متعلق به یک شرکت به نام ‘Hiketo ژل’.

پلیس گفت: در حالی که قیمت یک sanitiser شد Rs 50 متهم شد و فروش آن در 65 تومان به 100 تومان در هر بطری.

در مارس 13, دولت صادر شده اطلاع رسانی و تعیین قیمت برای ماسک و دست عفونی در Rs 50. جرم در شعبه رسمی گفت: این دست عفونی توزیع شد Hindustan آزمایشگاه شرکت به Juhu را Kyuarvel پزشکی و به طور کلی فروشگاه.

“ما را دستگیر کرده اند Vraj Gaurang Dhariya (20), Jainam Haresh Dedhiya (21) و Neeraj Rajnikant Vyas (49). کاوشگر است که به بررسی که در آن متهم کردم sanitisers از” جرم شعبه رسمی گفت:

DCP اکبر Pathan گفت: اواسط روز “هر سه متهم رزرو شده اند تحت کالاهای اساسی عمل می کنند. و تحقیقات بیشتر هستند. آنها نمی باید هر گونه مجوز برای فروش دست sanitisers.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>