شیوع کروناویروس: بمبئی کمیسر توییتهایی چه چیزی باعث می شود یک شهروند مسئول

شیوع کروناویروس: بمبئی کمیسر توییتهایی چه چیزی باعث می شود یک شهروند مسئول – اخبار

به روز شده: Jun 25, 2020, 08:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پست نشان می دهد که یک الگوی یک کد امنیتی که می پرسد کاربران برای شناسایی مشابه به دنبال اشیاء. آن را نشان می دهد عکس از ماسک و دستکش و بطری sanitisers. وجود دارد یک گزینه تحت الگوی خواندن “من یک شهروند مسئول”

Picture/CP Mumbai Police-Twitter

عکس/CP پلیس بمبئی-توییتر

پلیس بمبئی شده است بالاتر بره رسانه های اجتماعی خود را بازی می آید به های دمدمی out-of-the-جعبه پست برای ایجاد آگاهی در میان مردم است. همیشه از مستند تحمیل شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus پلیس شده اند های خنده دار و آموزنده الگوهای رفتاری برای آموزش مردم برای در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم. پست های خود را در حال بدست آوردن تحسین از شهروندان.

آخرین پست در توییتر توسط بمبئی کمیسر مذاکرات در مورد یک شهروند مسئول در زمان بیماری همه گیر.

این نشان می دهد که یک الگوی یک کد امنیتی (Completely Automated Public Turing Test To Tell Computers and Humans Apart) که می پرسد کاربران برای شناسایی مشابه به دنبال اشیاء. آن را نشان می دهد عکس از ماسک و دستکش و بطری sanitisers. وجود دارد یک گزینه تحت الگوی خواندن “من یک شهروند مسئول”. عنوان پست آمده است: “ما gotcha CAPTCHA ایمنی.”

در این پست به اشتراک گذاشته شده در چهارشنبه دست آورد 321 دوست دارد و از 25 بهمن تا کنون. Twitterati اظهار نظر در پست, ستایش اداره پلیس برای ارائه خدمات خود به شهرستان در طول یک بیماری همه گیر.

جدا از بالیوود و روند رسانه های اجتماعی اداره پلیس است و یک نشانه از محبوب قاعده در فوتبال – نشان دادن کارت قرمز به بازیکن برای گزارش خطا بازی را برای خود دمدمی پست.

یکی دیگر از پست به اشتراک گذاشته شده توسط بمبئی کمیسر پلیس در توییتر مردم را به ‘نشان دادن کارت قرمز به این ویروس با ماندن در خانه. پست نشان می دهد که آستین از برگزاری داور یک کارت قرمز و به عنوان خوانده شده “‘مقابله با’ ایمنی در برابر کتاب قانون. نشان دادن کارت قرمز به این ویروس توسط پله, مگر اینکه لازم است. #BookTheVirus.”

به اشتراک گذاشته شده در روز سه شنبه این پست را به دست آورد 395 دوست دارد و 44 پاسخ تا کنون. در این پست نیز ترجمه توسط پلیس بمبئی را در صفحه توییتر و به اشتراک گذاشته شده خود را در Instagram
داستان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK