Coronavirus شیوع: بیشتر دست مهر مردم را در قطار

Coronavirus شیوع: بیشتر دست مهر مردم را در قطار – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 07:18 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

17 مسافران که وارد شده از فرانسه و آلمان و سنگاپور و دبی و تایلند deboarded در ایستگاه های مختلف از قطار اکسپرس

Authorities take the temperature of passengers at CSMT. Pic/ Ashish Raje

مقامات دما از مسافران در CSMT. عکس/ Ashish Raje

دست مهر مسافران تجویز صفحه اصلی قرنطینه پس از به نمایش در فرودگاه به اثبات می شود یک سردرد برای حمل و نقل عمومی مقامات به 17 مورد یافت شد: در مسافت های طولانی قطار در روز پنج شنبه کمتر از 24 ساعت پس از اولین حادثه در چهارشنبه. صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh قول داده سختگیرانه عمل در برابر کسانی که نادیده گرفتن قوانین است.

مسافران وارد شده از آلمان و تایلند و دبی و فرانسه و سنگاپور و در راس بودند به نقاط مختلف هند.

یک غربی راه آهن سخنگو گفت: اواسط روز “شش مسافران با ‘خانه قرنطینه’ تمبر در پشت دست خود داشت و در Saurashtra اکسپرس که در سمت چپ بمبئی مرکزی در 8.20 هستم. آنها deboarded در بریولی ایستگاه از محفظه B-1 و B-2. پردازنده آموزش کارکنان هشدار اتاق کنترل و پزشکان فرستاده شد برای حضور در این بیماران است.”

پنج که از تایلند بودند deboarded در پلقر از کوچ بیان روز پنج شنبه. در حالی که در Rajdhani اکسپرس TTE (سفر بلیط آزما) هشدار داده شد در مورد سه دست-مهر مسافرانی که وارد شده بود از دبی و سه از فرانسه است. آنها deboarded در سورات در 7.51 pm.

علاوه بر یک دست-مهر زن بود مانع از سوار شدن به ایندور-محدود Avantika بیان از بمبئی مرکزی.

روز چهارشنبه چهار مسافر سفر به سورات در Garib رته شد deboarded در پلقر ایستگاه و فرستاده شده به بیمارستان مدنی. آنها تا به حال وارد شده از آلمان و فرستاده شده به خانه قرنطینه’.

فعالان و شهروندان باید گفت که دولت باید ارائه آمبولانس به این بیماران برای پایان دادن به این موارد.

Ketanbhai شاه آهن مرکزی منطقهای راه آهن کاربران کمیته مشورتی گفت: “من به درخواست دولت برای ارائه نظر آمبولانس به چنین افرادی به جای فقط مهر و اجازه دادن به آنها بروید.”

Jitendra گوپتا از بمبئی حمل و نقل فروم, گفت:, “بله, این است که واجب است. اگر آنها قادر به ارائه آمبولانس دولت باید آنها را به ماندن در یک مرکز قرنطینه.”

3 قرنطینه خارجی

سه خارجی که در سفر در قطار اکسپرس بودند قرنطینه در SevenHills بیمارستان پس از طبقه بندی به کم خطر دسته C از این بیماری همه گیر در روز پنج شنبه.

64 ساله و ملی کانادا وارد CSMT از طریق Manglore بیان پس ماند در گکرنا برای دو ماه. دو انگلیسی در سن 56 و 66 سال وارد CSMT در Kokan Kanya اکسپرس در روز پنج شنبه. آنها را به پرواز به لندن در روز جمعه.

هیچ shutdown برای رلی

ضروری خدمات راه آهن نمی خواهد تحت تاثیر janata مقررات منع رفت و آمد برنامه ریزی شده تا جمعه شب. در حالی که بمبئی مقامات راه آهن گفت: آنها را به شرکت در حکومت نظامی بودن ضروری خدمات و راه آهن و ادامه خواهد داد برای اجرای طوری که خدمات اضطراری می تواند به طور معمول و بدون تحت تاثیر قرار گرفتن.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>