شیوع کروناویروس: MLAs گام در کاستن از ترس


‘ما در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بحران بی سابقه و در چنین مواقعی نیاز به بی سابقه ای پاسخ. ما در همه زمان در دسترس شهروندان ممکن است تماس با ما, ” او گفت:

People stand in circles outside a shop in Mulund

مردم ایستاده در محافل خارج از فروشگاه در Mulund

جمعه دیدم قانونگذاران محلی پله به مردم فاصله اجتماعی و کاستن از ترس خود را.

Mulund MLA Mihir Kotecha است غیر متمرکز سبزیجات و میوه های بازار برای کاهش جمعیت در RRT جاده در نزدیکی Mulund ایستگاه راه آهن. “جوامع مسکن با بیش از 100 آپارتمان می تواند نوشتن به من اگر آنها در حال حاضر به جای دو فروشندگان در محل خود به مدت دو ساعت در هر روز” Kotecha گفت. Kotecha به اختصاص هشت مکان در Mulund که در آن 10 سبزی فروشندگان منتقل خواهد شد. “آرایش تنها برای این مستند. هیچ منطقه ای است ساخته شده دائمی هاوکینگ منطقه,” او گفت:.

در طول سفر به Mulund بازار اواسط روز مشاهده کرد که دست sanitisers و آب نگه داشته بودند در خارج از بازار را برای مشتریان به شستن دست های خود را برای اولین بار Kurla MLA Mangesh Kudalkar مطمئن به شهروندان است که محلی ماشین آلات در خود حوزه است و به خوبی کار وجود دارد بدون نیاز به وحشت خرید. “ما در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بحران بی سابقه و در چنین مواقعی نیاز به بی سابقه ای پاسخ. ما در همه زمان در دسترس شهروندان ممکن است تماس با ما,” او گفت:.

Ghatkopar MLA Parag شاه از سوی دیگر بود فیلدینگ تماس از دست پاچه شهروندان است. “من مطمئن به شهروندان است که آنها تمام کالاهای ضروری به عنوان و زمانی که مورد نیاز است,” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>