شیوع کروناویروس: پزشکان ناامید جدید COVID-19 مشورتی برای سلامت کارگران

شیوع کروناویروس: پزشکان ناامید جدید COVID-19 مشورتی برای سلامت کارگران – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 17:57 IST | سرپرستان | بمبئی

متخصصان پزشکی باید خواست که ساکن پزشکان باید ارائه 7 روز قرنطینه به طوری که حداقل خود COVID-19 گزارش آزمون نیز تهیه شده و سپس توسط

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

بسیاری از پزشکان مقیم در انجمن ملی سرمایه ابراز نارضایتی خود را با آخرین مشورتی صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت به تازگی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی (HCW) مشغول به کار در COVID و غیر COVID مناطق از بیمارستان.

با توجه به مشورتی صادر شده توسط وزارت بهداشت و خانواده برنده مارس 15, تنها کسانی که HCW که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض را قرنطینه می شود و به طور منظم قرنطینه بهداشت و درمان کارگران پس از انجام وظیفه در COVID-مناطق 19 موجه نیست مگر اینکه آنها مقرر داشتند. مشورتی گفت: تنها کسانی که HCW که ارائه مراقبت به COVID-19 مورد و یا آزمایشگاه کارگر حمل تنفسی نمونه از COVID-19 موارد بدون توصیه می شود PPE یا با نقض احتمالی PPE یا کار بدون ماسک و عینک و یا چهره سپر در نظر گرفته شده به عنوان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض مورد.

Dr Manish جمهور مقیم پزشکان انجمن دهلی Safdarjung بیمارستان گفت: سرپرستان که ارتباط به نوشته وزیر بهداشت Preeti سودان در خصوص مشاوره و خواست که ساکن پزشکان باید با ارائه حداقل 7 روز قرنطینه به طوری که حداقل خود COVID-19 گزارش آزمون نیز تهیه شده توسط آن است.

“از آنجا که بسیاری از ساکنان پزشکان خانواده و بستگان مستعد ابتلا به COVID-19 آن ایجاد ترس در آنها از انتقال بیماری به بستگان خود را. این به این دلیل ما می خواهیم اقامت در هتل برای قرنطینه هدف برای حداقل 7 روز تا زمان گزارش خود را می آید,” دکتر گفت: Manish IANS.

به طور مشابه, Dr Parv Mittal, رئيس جمهور از اقامت پزشکان انجمن LNJP بیمارستان در دهلی نو ابراز ناامیدی خود را در مورد مشاوره. صحبت به سرپرستان Dr میتال گفت: “دولت درک 2 هفته پس وظیفه قرنطینه به عنوان یک “بی لوکس” و اقامت هزینه به عنوان یک “هزینه های غیر ضروری’. اما بدون قرنطینه بالا وجود دارد احتمال عفونت در حال گسترش به همکار پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“دستورالعمل متکی به منطق است که تنها کسانی که HCWs که در معرض COVID مثبت بيماران بدون PPE مناسب شانس عفونت است. وجود گسل های متعدد در این منطق: اولا, شده اند وجود دارد موارد متعدد از پزشکان ابتلا به عفونت با وجود استفاده مناسب از PPE. ثانیا: شرایط کار در بیمارستان ها و PPE کیفیت ارائه شده به دور از ایده آل است.”

Dr شیواجی Dev Barman رئیس فدراسیون مقیم پزشکان انجمن (FORDA) همچنین گفت که ارتباط نوشت: به اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در مورد نگرانی از مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان گزارش شده توسط سرپرستان در روز دوشنبه.

Barman گفت: “خطر در معرض قرار گرفتن در میان HCWs بالا است. از آنجا که ویروس به دوره کمون 14 روز و وجود دارد بسیاری از بیماران بدون علامت که تست مثبت قرنطینه همراه با کافی تست ضروری برای پزشکان زیر COVID وظیفه. این ویروس به بالا عفونت و آلوده ممکن خود قرار داده و یا تماس نزدیک مانند اعضای خانواده و همکاران در خطر است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>