شیوع کروناویروس: Medico طرح سپر صورت از پروژکتور ورق

شیوع کروناویروس: Medico طرح سپر صورت از پروژکتور ورق – اخبار

به روز شده: Apr 24, 2020, 19:19 IST | PTI |

پزشک مشغول به کار به عنوان یک کنترل عفونت متخصص در حومه بیمارستان گفت: در صورت سپر باید از جنس پلاستیک ساخته شده برای جلوگیری مایعات از ورود به داخل

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار بمبئی و پزشکی کارگران به نظر می رسد clueless در مورد چگونه به درمان بیماران با اطمینان به ایمنی خود را یک کارآفرین زن پزشک در بر داشت یک راه حل با طراحی یک چهره سپر ساخته شده از پروژکتور ورق. پزشک مشغول به کار به عنوان یک کنترل عفونت متخصص در حومه بیمارستان گفت: در صورت سپر باید ساخته شده از plasticto توقف مایع از ورود به داخل. “از این رو من تصمیم به استفاده از A4transparency ورق پروژکتور بالای سر و صورت سپر. آنها قابل شستشو است و می تواند مورد استفاده مجدد قرار. من به این صورت زمینه را برای کارکنان بیمارستان تا PPE (Personal Protective Equipment) تجهیزات آمد,” او گفت: PTI.

پس از تست در خانه تولید سپر برای عواملی مثل راحتی و وضوح در میان دیگران نمونه تصویب شد و 1000 واحد ساخته شد, او گفت:. سپر کمک کرده اند آدرس کمبود ایمنی تجهیزات پزشکی کارگران که در خط مقدم مبارزه با جنگ علیه coronavirus. “هنگامی که یک شخص می پوشد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) او احساس امن است. اما آنها نمی دانند که شما باید برای رسیدگی به PPE به درستی و یا دیگری آن را تبدیل به یک منبع بالقوه عفونت,” او گفت:.

آن را دشوار است به توضیح به سلامت کارگران در مورد این محصول در ابتدا زمانی که این بیمارستان آغاز شده اعتراف مشکوک COVID-19 بيمار در آن انزوا ward, او گفت:. سلامت کارگران در یک حالت وحشت از آنجا که هیچ دستورالعمل در درمان این بیماران گفت: پزشکی حرفه ای است. “بیمارستان ها هرگز احساس نیاز به سهام PPEs تا coronavirus آمد ضربه زدن در درب ما,” او گفت:. “حفاظت از چشم و دهان و بینی بسیار مهم است که آنها تسهیل ورود ویروس به بدن” او گفت:.

“وجود دارد یک توالی/روش استفاده و یا حذف PPE. شما باید اطمینان حاصل شود شما نمی آلوده و یا آلوده خود گفت:” دکتر که مسئول رسیدگی به پروتکل کنترل عفونت در بیمارستان. او وظیفه داده شد از قرار دادن پروتکل ایمنی در محل برای استفاده صحیح از PPEs پزشکی کارگران و مدیریت عرضه و برای جلوگیری از استفاده بیش از حد یا سوء استفاده. “بزرگترین چالش برای پیدا کردن یک راه حل برای کمبود PPEs. با توجه به افزایش ترس در میان پزشکی کارگران PPE کیت مورد استفاده قرار گرفت گسترده منجر به کمبود خود,” او گفت:.

او در حال حاضر آموزش بیش از 300 نفر از کارگران در infectio پیشگیری و کنترل دفع زباله پزشکی و استفاده مناسب از PPE. “PPE مورد نیاز است که اگر شما در حال انجام هر عمل بر روی یک بیمار در یک متر فاصله است. هنگامی که شما در حال صرف 15 دقیقه با بیمار در عرض یک متر. “PPE اجباری است برای روش های مانند مکش لولهگذاری خارج کردن لوله تراشه مشابه, nebulization گلو و یا بینی گرد و خاک مجموعه, ENT یا چشمی معاینه, دندان, روش,” او گفت:.

“در حالی که چک کردن نبض و یا قرار دادن IV linegloves و چهره سپر به اندازه کافی هستند. اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده ارائه دستورالعمل برای استفاده منطقی از PPEs برای همه چیز از جمله” او گفت:. “مال ما نیست COVID-19 بیمارستان. ما یک جداسازی بخش است. بسیاری از کارگران بهداشت و درمان نیست, گزارش کار, اما کسانی که در حال مواجهه با چالش های مختلف,” او گفت:. “دولت در ارائه پشتیبانی به سلامت کارگران اما شما نیاز به گوش دادن به آنها را بیشتر.تا گرد و خاک گرفتن گزارش از یک بیمار می آید وجود دارد دلهره آیا ما را قرنطینه می شود.

“برخی از بیمارستان ها اجازه می دهد آنها را به کار برای 14 روز و سپس بقیه برای 14 روز. هر بیمارستان می کشد تصمیم خود را,” او گفت:. او گفت: طراحی پروتکل های ایمنی یک کار چالش برانگیز است او به عنوان به را به حساب استانداردهای گذاشته که و دولت مرکزی است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru