شیوع کروناویروس: مردی که قلم غربالگری در فرودگاه دهلی نو ترسیم صفحه اصلی قرنطینه

شیوع کروناویروس: مردی که قلم غربالگری در فرودگاه دهلی نو ترسیم صفحه اصلی قرنطینه – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 13:48 IST | PTI | بمبئی

پلیس گفت: این مرد که وارد از قزاقستان به عمد نادیده گرفته غربالگری روش زیر که او به institutionally قرنطینه مطابق با دستورالعمل صادر شده توسط دولت

Photo used for representational purpose

عکس استفاده می شود برای بازنمودی هدف

72-سال-پیرمرد که رفت از دست رفته از ایندیرا گاندی بین المللی (IGI) فرودگاه در اینجا پس از ورود به قزاقستان ترسیم شد به Ghaziabad و فرستاده شده به خانه قرنطینه برای 14 روز پلیس گفت که در روز یکشنبه.

Harjeet سینگ یکی از Dilshad باغ وارد دهلی نو در پرواز شماره AI سال 1916 از آلماتی در قزاقستان در روز شنبه و رفت و گم شده و از ورود دروازه غربالگری در سالن ترمینال 3 فرودگاه IGI گفتند.

پلیس مطلع شدند مورد آن توسط Yamuna Vihar زیر بخشی دادرس را (SDM) کارکنان. گفتند آقای سینگ به عمد نادیده گرفته غربالگری روش زیر که او به institutionally قرنطینه مطابق با دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور خانه (MHA).

یک مورد ثبت شده در زیر بخش های مربوطه از قانون مجازات اسلامی و اپیدمی عمل, یک افسر ارشد پلیس گفت:.

در جریان تحقیقات مشخص شد که شماره تلفن همراه و آدرس داده شده توسط مسافر در هنگام ورود نمی شد در حال استفاده است. با کمک فیلم دوربین مدار بسته به وسیله نقلیه که در آن Singh چپ فرودگاه مشخص شد افسر گفت.

با کمک شماره ثبت و نظارت الکترونیکی, سینگ, ترسیم شد به Indirapuram Ghaziabad و فرستاده شده به خانه قرنطینه به مدت 14 روز با اقتدار نگران او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de