شیوع کروناویروس: مرد به قتل رسید و پس از او حاضر به ملزم به اجتماعی فاصله


40-year-old R Jothimani که روزانه شرطبندی شد چاقو به مرگ در یک رستوران توسط N Devadass.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

40 ساله به قتل رسید در اوتی روز سه شنبه پس از او حاضر به ملزم به اجتماعی فاصله در پی شیوع کروناویروس. به گفته پلیس آنها را دستگیر کرده است.

R Jothimani روزانه دستمزد کارگر شد چاقو به مرگ در یک رستوران توسط N Devadass. به گفته پلیس Jothimani بود و داشتن ناهار که Devadass راه می رفت در یک فنجان چای در بعدازظهر. پلیس گفت: یک نزاع در گرفت بین دو زمانی که Jothimani خواسته Devadass برای حفظ فاصله. به عنوان Devadass حاضر به توافق برسند Jothimani سیلی به او. در نا امیدی Devadass برداشت چاقو و چاقو Jothimani در گردن و گفت: گزارش تایمز هند.

Jothimani در برابر آسیب های خود را در راه به بیمارستان. بدن را به دست مرحوم خانواده پس از کالبد شکافی. یک مورد ثبت شده علیه متهم در بخش 302 از مجازات. پلیس گفت: “پس از پرس و جو Devadass خواهد بود remanded قضایی در بازداشت هستند.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>